Zanima me - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Pricam vam pricu o...

Zanima me

Oceni ovaj blog
Zanimam me jedno,da li postoji neka grupa,stranica na fb koja ujedinjuje nas ( Balkanske) bloggere,onako da smo svi u jednom,ako ne postoji opet me zanima da li bi bilo protiv pravila ovog bloga da se tako nesto kada bi se napravilo izbacilo ovdje,posto tu neki vid reklame ima i ova stranica,jer ako se skupi neki odredjen broj bloggera linkovi sa ovog bloga bi se izbacivali i ljudi bi ulazili na stranicu. Msm to bi malo prosirilo blogerstvo,a i vise ljudi bi vjerovatno "dotakli" nasim stihovima,pricama,kritikama drustva itd. U koliko je to moguce nek mi neko kaze.

Hvala na paznji

Pošalji "Zanima me" na Facebook Pošalji "Zanima me" na Google Pošalji "Zanima me" na My Yahoo! Pošalji "Zanima me" na Live Pošalji "Zanima me" na MySpace Pošalji "Zanima me" na Twitter Pošalji "Zanima me" na Digg Pošalji "Zanima me" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Ne može......
  2. Arry (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Ne može......
    kratko i jasno
  3. gost 305379 (avatar)
    aaaa... zar ne moze da se osnuje grupa ili stranica BLOGERI BALKANA UJEDINITE SE npr.. i onda napravimo dobrui reklam SAD BIRAS.. DAL OVDE DAL NA FB ;)
  4. Arry (avatar)
    Citat Original postavio SSEZZAM
    aaaa... zar ne moze da se osnuje grupa ili stranica BLOGERI BALKANA UJEDINITE SE npr.. i onda napravimo dobrui reklam SAD BIRAS.. DAL OVDE DAL NA FB
    pa ja sam to zelio,ali... ne moze da se reklamira
  5. gost 305379 (avatar)
    PA POLAKO UZ POMOC PRIJATELJA ... I MORA DA S SEDI PO CITAV DAN IZ DANA U DAN I DA SE MOLE DRUGI DA TE IZREKLAMIRAJU, hahhaahaha
    evo ja sam te lajkovala sa moje dve stranice.. madaa nemam puno clanova, nermam ja nerava ni vremena da sedim tako dugo za kompom :D
  6. Arry (avatar)
    Citat Original postavio SSEZZAM
    PA POLAKO UZ POMOC PRIJATELJA ... I MORA DA S SEDI PO CITAV DAN IZ DANA U DAN I DA SE MOLE DRUGI DA TE IZREKLAMIRAJU, hahhaahaha
    evo ja sam te lajkovala sa moje dve stranice.. madaa nemam puno clanova, nermam ja nerava ni vremena da sedim tako dugo za kompom
    Polako valjda se skupimo,a sto se mene tice ko god od blogera zeli moze da se javi na stranicu u inbox i ja cu da mu dam admina... ...HVALA ZA REKLAMU I ZELIM SAMO ONAKO SVI DA SE UJEDINIMO I DA RAZMIJENJUJEMO NASE PISKARANJE I NARAVNO DA PROSIRIMO MALO TO CITANJE I NA DRUGE LJUDE...