svi smo mi gubitnici...kad tad u životu... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

svi smo mi gubitnici...kad tad u životu...

Oceni ovaj blog
nekad prije..nekad kasnije..tko će ga znati kad ta životna kocka odluči po svojem....a mi je nespremni dočekamo i ispračamo....
942260_504032606329939_802929168_n.jpg

Pošalji "svi smo mi gubitnici...kad tad u životu..." na Facebook Pošalji "svi smo mi gubitnici...kad tad u životu..." na Google Pošalji "svi smo mi gubitnici...kad tad u životu..." na My Yahoo! Pošalji "svi smo mi gubitnici...kad tad u životu..." na Live Pošalji "svi smo mi gubitnici...kad tad u životu..." na MySpace Pošalji "svi smo mi gubitnici...kad tad u životu..." na Twitter Pošalji "svi smo mi gubitnici...kad tad u životu..." na Digg Pošalji "svi smo mi gubitnici...kad tad u životu..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Život je posao u kome prihod ne pokriva troškove,tako nekako je Šopenhauer rekao.Bolje je da se to ukapira što pre,lepše se živi posle,kad se čovek sa tim pomiri.A pitaš kad čovek počinje da gubi ?Pa čim se rodi ..
  2. 123loncar (avatar)
    ZXY..pa nisam siguran da je taj sveznajući učitelj imao prebogat život - naročito ljubavni...pre bih rekao da ova tvoja poslednja , belodana je istina ....i to surovo tačna....da, čovek iz dana u dan sve je veći gubitnik / emotivni bankrot po rođenju /....
  3. zxy (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ZXY..pa nisam siguran da je taj sveznajući učitelj imao prebogat život - naročito ljubavni...pre bih rekao da ova tvoja poslednja , belodana je istina ....i to surovo tačna....da, čovek iz dana u dan sve je veći gubitnik / emotivni bankrot po rođenju /....
    Ma kažu prijatelju da čim se rodiš odmah počnu ćelije da izumiru tako da samo je pitanje vremena kad će čovek da se sruši ko kula od karata
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Život je posao u kome prihod ne pokriva troškove,tako nekako je Šopenhauer rekao.Bolje je da se to ukapira što pre,lepše se živi posle,kad se čovek sa tim pomiri.A pitaš kad čovek počinje da gubi ?Pa čim se rodi ..
    ispada da je svaka naša gesta samo još jedan trošak naše duše...
  5. iamblond (avatar)
    emotivni bankrot....bravo prijatelju...dvije riječi a toliko puno toga rečeno....
  6. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ma kažu prijatelju da čim se rodiš odmah počnu ćelije da izumiru tako da samo je pitanje vremena kad će čovek da se sruši ko kula od karata
    istina moj prijatelju...istina...svi smo mi kula od karata..nepostojana....
  7. 123loncar (avatar)
    .."opet me je žensko napravilo volom! "....tako se osećam ja !

8. iamblond (avatar)
    .."opet me je žensko napravilo volom! "....tako se osećam ja !

volom....tako divnog čovjeka....ne vjerujem....ali ako se tako osječaš...hmmmmm...ajde naći ću ti ja neku dragu, milu toplu....hmmmm...ma jel ima još takvih ili su kao dinosauri izumrle....pitanje je sad....??????
  9. 123loncar (avatar)
    ...a,a,a,a,a ima lepih i dobrih žena koje stalno nekud žure ,a u stvari nikud u životu ne jure...bogme ima, ima...svet je prebogat s' njima!