Kad bih znao - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

Kad bih znao

Oceni ovaj blog
Kad bih znao da je sama
i da ne krije nikog u svom snu
napregao bih misli ove noći
sve dok ne oseti da sam uz nju

I onda je zamislio ušuškanu
na sred mog jastuka
i nežno joj kao senka
stavio ruku oko struka

i probdeo noć kraj nje
sve dok jutro o nama istinu ne ogoli
jer tad me želja za njom
uvek najviše zaboli

Pošalji "Kad bih znao" na Facebook Pošalji "Kad bih znao" na Google Pošalji "Kad bih znao" na My Yahoo! Pošalji "Kad bih znao" na Live Pošalji "Kad bih znao" na MySpace Pošalji "Kad bih znao" na Twitter Pošalji "Kad bih znao" na Digg Pošalji "Kad bih znao" na del.icio.us

Ažurirano 26.05.2013. u 13:17, autor: miwka

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Soradze (avatar)
    Predivno sanjate.........Volela bih da neko o meni tako sanja
  2. miwka (avatar)
    Citat Original postavio Soradze
    Predivno sanjate.........Volela bih da neko o meni tako sanja

Uvek neko nekog sanja....Verujem da i tebe neko sanja...al ne sme da ti kaže...Hvala na poseti i komentaru,Soradze
  3. gost 243455 (avatar)
    :klap::klap::klap:
  4. 123loncar (avatar)

....za ovakve stihove pesnik treba da bude u isto vreme i ciganin i vetar .... ...da treba biti ciganski vetar, i to onaj koji prolazi kroz ključaonice, kad je pun mesec i krade devojačke duše . i srce , i snove.... sve devojačko .... ima toga još na ovom svetu , kao što ima tamo negde i gorskih vila ...tamo gde su netaknute šume i jezera...ovde kod nas sve je uništeno obogađenom glupošću i osiromašenim uranijumom ...sve je razoreno - ljubav , snovi , pesma - život prepun čovečnosti ...iznedrili smo se u lovce na parče hleba....a tamo negde , tamo gorske vile plešu - tamo ciganski vtar duva međ njihove skute ...tamo je sva toplina snova...
  5. miwka (avatar)
    Citat Original postavio nevena 45
    Hvala,Nevena..
  6. miwka (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar

....za ovakve stihove pesnik treba da bude u isto vreme i ciganin i vetar .... ...da treba biti ciganski vetar, i to onaj koji prolazi kroz ključaonice, kad je pun mesec i krade devojačke duše . i srce , i snove.... sve devojačko .... ima toga još na ovom svetu , kao što ima tamo negde i gorskih vila ...tamo gde su netaknute šume i jezera...ovde kod nas sve je uništeno obogađenom glupošću i osiromašenim uranijumom ...sve je razoreno - ljubav , snovi , pesma - život prepun čovečnosti ...iznedrili smo se u lovce na parče hleba....a tamo negde , tamo gorske vile plešu - tamo ciganski vtar duva međ njihove skute ...tamo je sva toplina snova...
    Pa šta da ti kažem,loncar...ovo nije komentar ovo je čista poezija...HVALA,pesniče
  7. LJILJA MMM (avatar)

prelepa pesma Miwka, pa mi ovo nekako ide
  8. miwka (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM

prelepa pesma Miwka, pa mi ovo nekako ide
    Gde nadje tu najskuplju..kako si samo znala da volim tu pesmu...U svakom slučaju hvala ti na ovako lepom komentaru....
  9. Doktor Zo (avatar)

10. miwka (avatar)
    Citat Original postavio Doktor Zo

Hvala.Doktore