Vikend u Zemunu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Vikend u Zemunu

Oceni ovaj blog
Prošle nedelje, rano ujutro, stigao sam iz Novog Sada, sa svojom verenicom, u Beograd, zapravo u Zemun. Izašli smo iz autobusa u centru, kod McDonalds-a. Budući da smo se pred put napili vodurina, a nismo praznili mokraćnu kesu, otišli smo pravo u McDonalds-ov WC. Pošto smo oboje vegani, što će reći da ne konzumiramo veštačku hranu za jadne tetovirane robove, sa kodom HACCP, meso, mleko i jaja, kao i ostale GMO proserotine, McDonalds nam je poslužio samo za pražnjenje. Zatim smo se prošetali po centru, držeći se za ruke, i prošli pored nekoliko štandova nekoliko stranaka, čiji su nas aktivisti uznemiravali, kao da smo Zemunci, i kao da ćemo početkom idućeg meseca glasati na lokalnim izborima. I, u daljini, ugledah jednog ćelavog debeljka, koji me je, siguran sam 90%, podsetio na jednog forumaša, mračnog tipa, obučenog u crno, koji mi na pdf Religija stalno preti i proziva me po imenu, misleći da se bojim njegovih prozivki. Pogledao sam ga malo bolje i pomislio da možda nije on, jer, je6i ga, takvih ćelavih prostaka ima koliko hoćeš. I štaš. Mislim da bismo, kad bismo se sreli, mogli normalno razgovarati, da je on sposoban za tako nešto. Ali on više voli da se svađa sa mojim prknom, da ga prati po forumu, i po Internetu uopšte, i da se raspravlja sa mojim prdežima. Štaš kad nije za bolje. Neću mu pomenuti nick, siguran sam da će se sam prepoznati, a i da ćete vi znati o kome govorim. A pošto sam žuborio u centru Zemuna... ma nema veze... da preformulišem rečenicu... Ako žuborim u WC-u u stanici policije - da li to znači da sam popišao policiju? Ojha, ojha, ojha ha...

Pošalji "Vikend u Zemunu" na Facebook Pošalji "Vikend u Zemunu" na Google Pošalji "Vikend u Zemunu" na My Yahoo! Pošalji "Vikend u Zemunu" na Live Pošalji "Vikend u Zemunu" na MySpace Pošalji "Vikend u Zemunu" na Twitter Pošalji "Vikend u Zemunu" na Digg Pošalji "Vikend u Zemunu" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari