Vreme za ljubav - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

Vreme za ljubav

Oceni ovaj blog
Za pravu ljubav
nikad nije kasno
i zato uvek
treba biti strpljiv
kao što su strpljive šine
srpske železnice
dok isčekuju
vozove koji kasne
svesne
da ih samo oni
mogu učiniti srećnim
i makar na tren
njihov susret
stvarnim

Zato olako
ne napuštaj peron
jer prave ljubavi su
kao vozovi koji kasne
dolaze sporo
i niko nezna kada će stići
a protutnje brzo

http://kult-111.serbianforum.info/

Pošalji "Vreme za ljubav" na Facebook Pošalji "Vreme za ljubav" na Google Pošalji "Vreme za ljubav" na My Yahoo! Pošalji "Vreme za ljubav" na Live Pošalji "Vreme za ljubav" na MySpace Pošalji "Vreme za ljubav" na Twitter Pošalji "Vreme za ljubav" na Digg Pošalji "Vreme za ljubav" na del.icio.us

Ažurirano 22.05.2013. u 14:26, autor: miwka

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Ma ona....ljubav....stara je čekalica

Di si bre Miwka
  2. miwka (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Ma ona....ljubav....stara je čekalica

Di si bre Miwka
    Eve sam.Ljiljano....hvala na poseti komentaru....Evo ispisujem nešto što sam još u mladosti napisao...što bi rekao moj prijatelj iz Užica.. pesnik.Slobodan Ristović koju mi je napisao za Uskrs...

HRISTOS VASKRSE! Ništa nisam u zrelim godinama naučio.Prepisujem mladost.Da sam u njoj bio mrtav,uzalud bi mi bio ovaj život.DA HRISTS NIJE VASKRSAO,NIKO NE BI ZNAO DA JE IKADA ŽIVEO..

Slobodan Ristović...
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Ovo je tvoj prijatelj tako lepo rekao i tačno
    Podseti me na jednu moju pesmu....."pedesete" o zrelom dobu koje "zna" da primeni znanje iz mladosti, jer mladost nije umela lepo da pročita....tačnije, nije imala kad
  4. miwka (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Ovo je tvoj prijatelj tako lepo rekao i tačno
    Podseti me na jednu moju pesmu....."pedesete" o zrelom dobu koje "zna" da primeni znanje iz mladosti, jer mladost nije umela lepo da pročita....tačnije, nije imala kad
    Mladost je lepa...neponovljiva ...često neracionalna ali jedinstvena i srećna ...jer ne dozvoljava da joj pamet smeta...a kad čovek počne da sazreva počinje da shvata...da treba usporiti..da se ne treba trkati sa godinama....i da se strpljivoščću može mnogo više postići......