Thank you - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Vlado

Thank you

Oceni ovaj blog
This is not a goodbye, my darling, this is a thank you. Thank you for coming into my life and giving me joy, thank you for loving me and receiving my love in return. Thank you for the memories I will cherish forever. But most of all, thank you for showing me that there will come a time when I can eventually let you go. I love you.

[IMG]http://cms.somewhereinblog.net/images/thumbs/Nasiruddin1073_1333361445_1-4354128608_c0b5e39b34.jpg[/IMG]

Pošalji "Thank you" na Facebook Pošalji "Thank you" na Google Pošalji "Thank you" na My Yahoo! Pošalji "Thank you" na Live Pošalji "Thank you" na MySpace Pošalji "Thank you" na Twitter Pošalji "Thank you" na Digg Pošalji "Thank you" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    Lako je voliti ; čak šta više , jednostavno je voleti , jer je to posve ljudski ...
    E, mrzeti , to je đavolski teško i pakleno opasno.
    Dok ljubav hrani i vazdiže ; mržnja pije i uništava !
    Dok ljubav oplemenjuje i očovečuje ; mržnja unižava i ozveruje !

A sad su neka vremena kad se tone u bezdno , te nije neka fora voleti ! Evo i vladike prizivaju javno molitvama : mržnju , propadanje - paklenu smrt ! Valjda sve je unome : uzdizanje u propadanju . Ma pakleno , ludilo !

"hakim bej - јuče 13:22
    | Odgovorite

Mnogi nas uce da se bez zrtvovanja ne moze zaraditi mir.
    Zrtvuje se karijera, udoban zivot, materijalno bogatstvo, obrazovanje, san, uskracivanje zadovoljstva, odlaganje zadovoljstva, cast... od boga date osobine i talenti.
    Zrtvujemo vreme, jedinu stvar koju mozemo izgubiti a kojom ne mozemo trgovati.
    Arsin je isti, samo je objekat zrtve razlicit.
    Naizgled razlicit.

Niko nam ne govori da vec samim rodjenjem dobijamo mir, i da samo treba da ostanemo u njemu.
    Da bi to uradili dovoljno je da postanemo svesni tog mira u nama.
    Tada ce on, taj unutrasnji mir, uraditi sve ostalo.

Ali, vaspitno-obrazovni sistem je napravljen da ljude pretvori u jedinke dozivotno zavisne od drustva.
    U robove.
    Ni kavez nije napravljen za dobrobit ptice."

http://forum.krstarica.com/entry.php/36983-Jezuiti
  2. verymarry (avatar)
    Super ti je blog, "Thank you" mi se baš dopada.