Iskra božanskog - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Iskra božanskog

Oceni ovaj blog
Energetsko učenje polazi od toga da se sve što je čoveku potrebno za usmeravanje ka duhovnom razvoju nalazi u njemu samom, jer čovek u sebi ima iskru božanskog. No, čovek je i biće slobode - njegova slobodna volja je neprikosnovena. Ako čovek odluči da zanemari iskru božanskog u sebi, ako odluči da živi okrenut isključivo materijalnim ciljevima, to je njegovo pravo i sa energetskog stanovišta mi nemamo prava da mu namećemo drugačije opredeljenje. No, ako čovek želi da uspostavi komunikaciju sa samim sobom, sa drugim ljudima i sa energijama, potrebno mu je pomoći da taj put prelazi na način koji je za njega optimalan. Svaki čovek ima svoje specifičnosti i zato ničiji put nije isti...

Pošalji "Iskra božanskog" na Facebook Pošalji "Iskra božanskog" na Google Pošalji "Iskra božanskog" na My Yahoo! Pošalji "Iskra božanskog" na Live Pošalji "Iskra božanskog" na MySpace Pošalji "Iskra božanskog" na Twitter Pošalji "Iskra božanskog" na Digg Pošalji "Iskra božanskog" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Soradze (avatar)
    Jasno i lepo ste ovo napisali....moje energetsko učenje sam dopunila pohađajući školu dr. Valerija, energetičara i šamana...on je pulu Rus-polu Kinez, inače doktor psihijatrije...kao energetičar, prikazao nam je zaista razne vrste energije, koje prosto deluju kao da su magija, a nisu...od nas, učenika je napravio bioenergetičare velikog znanja...praksu smo imali u njegovoj ordinaciji, što je posebno iskustvo u primeni energije...za mene je najčudesnije bilo da energija misli prolazi kroz dlan....strahovito je važno šta čovek misli, jer se misli materijalizuju....no, meni je ta škola bila najbolji okidač u nastavljanju upoznavanja sebe na putu do svoje božanske iskre....hvala na pažnji
  2. Demijurg (avatar)
    :ok: Namaste. :heart:
  3. gost 198065 (avatar)
    Nije moguće da si ovo prepisao od mene, ja uvek znam gde mi je laptop. Onda, kako si to izveo?

Kako ti znaš o čemu ja pišem tamo gde jedino ja čitam?

Ne govori mi iz moje glave, Čoveče. :)