NIJE MOJE....ALI KAO DA JESTE.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

NIJE MOJE....ALI KAO DA JESTE....

Oceni ovaj blog
Kad se upali crveni signal u mojoj glavi, a prsti se umore od stalnog gledanja kroz njih, to je kraj!
Za sve i svakoga, bez izuzetka!

6746_416813951748358_1879151964_n.jpg

....a meni se stalno pali crvena lampica...ali od onih sam koji ne slušaju sami sebe....onako sadomazohistički i dalje patim negdje u dubini duše ne vrišteči javno, i ne prozivajući ljude, svoje bliske, najbliže, za sav jad koji mi nanose....i da li to ima smisla....???
Mislim da nema a što me opet spriječava da zaurlam, jer normalan glas moja okolina ne čuje??
Da li je to poštovanje prema velikom broju godina, odgoj..??
Ili je to samo glupi odgoj, lobotomija mozga koji su mi uradili u djetinjstvu??
I zašto se svi onda čude oko mene kad puknem, kad vičem, kad zapravo tražim da me netko čuje??...Jer kad koristim i normalan glas i ponavljam stotinu puta što me smeta, zašto me nitko ne čuje??....A onda kad tako prolupam, a u zadnje vrijeme prolupam svakih par dana, e onda sam ja zlo, onda sam bezobrazna...ma ukratko nemam duše i nekulturna sam..

I kao da se vrtim u krugu, mojem osobnom začaranom krugu, KAKO POSTIĆI DA TE LJUDI ČUJU....kako se izvuči iz toga vrtloga , vira koji se sve jače vrti u mojem tijelu, umu....i razara ponekada samo mene....dok bubnjevi udaraju svoj ratnički ritam....samo želim mir...san...

Pošalji "NIJE MOJE....ALI KAO DA JESTE...." na Facebook Pošalji "NIJE MOJE....ALI KAO DA JESTE...." na Google Pošalji "NIJE MOJE....ALI KAO DA JESTE...." na My Yahoo! Pošalji "NIJE MOJE....ALI KAO DA JESTE...." na Live Pošalji "NIJE MOJE....ALI KAO DA JESTE...." na MySpace Pošalji "NIJE MOJE....ALI KAO DA JESTE...." na Twitter Pošalji "NIJE MOJE....ALI KAO DA JESTE...." na Digg Pošalji "NIJE MOJE....ALI KAO DA JESTE...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hakim bej (avatar)
    Ko ume da slusa, čuće.
    Ko ne čuje, nije vredan reči.
  2. zxy (avatar)
    Šta očekuješ od ljudi
    pametna si osoba ,zato me baš čudi...
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Jer kad koristim i normalan glas i ponavljam stotinu puta što me smeta, zašto me nitko ne čuje??

Zato što te podrazumevaju ili ih nije briga, zato te ne čuju.
    Da bi čovek/žena čuo drugog mora da utiša sebe, mora da skloni sebe zarad drugog a ne zarad sebe, a to je teško, posebno kod bliskih koje podrazumevaju svoje bliske (rodbinu i prijatelje).Najgore što se može desiti bliskima ili pak prijateljstvu je podrazumevanje...ono samo sebe čuje.
    Slušanje drugog, da vidiš drugog se uči, vežba ako se ima sreće i pameti i nauči, i naravno, ako nam život takve karte dodeli.
    Ažurirano 15.04.2013. u 15:02, autor: LJILJA MMM
  4. iamblond (avatar)
    a možda se meni samo kasno pali crvena lampica....valjda se samo zacrveni kad mi se mozak nadje na rezervi...tko će ga znati...krhko je znanje.....