Nevidljiva ruka - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Nevidljiva ruka

Oceni ovaj blog
Oglasio se vođa nevidljive ruke

Drago građanstvo,

Verujem da je sada došlo vreme da vam otkrijem neke od zavrzlama kojima ste bili izloženi tokom poslednjih nekoliko desetina godina. Bilo bi dobro za vas da razumete neke od tih stvari, tako da znate kako da se ponašate u Novom svetskom poretku, koji se upravo formira na ovoj planeti. Mi želimo da budete u stanju da se potpuno uključite i integrišete u naše novo društvo. Na kraju krajeva, u vašem najboljem interesu je da to učinite.

Pre svega, bilo bi dobro da razumete neke od naših namera, tako da možete lakše sarađivati sa nama. Ja vam ne mogu opisati s kakvim ćete se mukama suočiti ukoliko pokušate da nam se suprostavite. Mi imamo načine kako da izađemo na kraj sa buntovnicima. Ja vam govorim ovo sada, zato što je sada prekasno da se stvari preokrenu. Oni dani, kada nas je neko mogao zaustaviti, odavno su prošli. Mi sada u potpunosti kontrolišemo ovu planetu, kao i njen finansijski sistem, zajedno sa svim glavnim medijskim izvorima, i jednostavno ne postoji način da nas bilo koja nacija ili sila pobedi.

Mi imamo svoje oči na svakom nivou vlade svake nacije u svetu. Mi uvek znamo šta se planira, jer su nase uši i oči uvek i svuda prisutne.

Sve državne tajne nama su potpuno poznate. Kina je svojevremeno optužila američke medije da lažu u vezi Kosova. Oh, glupi ljudi, pa naravno da lažemo. Na taj način mi držimo ljude neuravnoteženim i neprestano izloženim kontroverznim situacijama, što nam je od velike pomoći. Zar niste gledali spektakle u vidu shoe programa? Neki od vas veruju da smo mi liberali, a da su dobri ljudi konzervativci. U stvarnosti, obe ove grupe služe našim interesima. Nijedna partija ne postoji bez našeg odobrenja, a takođe, nije im dozvoljeno da se bave stvarnim problemima. Mi stvaramo kontroverzne situacije na svim nivoima, tako da niko ne zna šta da radi. Tako, u celoj toj konfuziji, mi idemo napred i radimo ono što smo zacrtali, i to bez ikakvih smetnji.

Uzmimo, na primer, u obzir predsednika USA. Iako on ruši svaku branu kojom se njegova vlast ograničava, niko ga ne može zaustaviti. On ide samo napred i radi sve ono što mu mi nalažemo da radi. Kongres nema tu moć da ga zaustavi. On radi ono što mu mi nalažemo, jer on zna da ukoliko se ne bi tako ponašao - mi bismo ga momentalno uklonili.

Zar ovo nije jedna briljantna strategija sa naše strane? Vi nas ne možete tužiti sudu, jer nas ne možete videti, a i sudovi su pod našom kontrolom. Mi kontrolišemo i upravljamo svime, a vi istovremeno ne znate koga da napadnete. Moram da kažem da je ova nevidljiva ruka veličanstveno zamišljena, i ona je bez premca u celoj našoj istoriji. Mi upravljamo svetom, a svet ne može čak ni da zna da njime neko upravlja a kamoli to - ko njime upravlja.

Pa zar to stvarno nije jedna divna stvar? U našim medijima mi vam prezentujemo upravo ono što hoćemo da vi uradite. Onda, za tili čas, naše male sluge nas poslušaju. Mi možemo da pošaljemo američke ili evropske trupe gde god poželimo, kad god poželimo, da učine ono što mi poželimo, a vi ćete biti obavezni da nas sledite. Koliko vam još dokaza treba? Mi vas možemo navesti da sami poželite da ostavite svoje domove i porodice, i odete u rat, sve po našem naređenju. Jedino što treba, to je da vam prezentujemo par kojekakvih gluposti iz predsednikove kancelarije na večernjim TV vestima... i tako vas možemo zapaliti čime god hoćemo. Vi ne možete raditi ništa drugo do ono što vam mi nalažemo...

.˙. .˙. .˙. Omnes in unum .˙. .˙. .˙.

Pošalji "Nevidljiva ruka" na Facebook Pošalji "Nevidljiva ruka" na Google Pošalji "Nevidljiva ruka" na My Yahoo! Pošalji "Nevidljiva ruka" na Live Pošalji "Nevidljiva ruka" na MySpace Pošalji "Nevidljiva ruka" na Twitter Pošalji "Nevidljiva ruka" na Digg Pošalji "Nevidljiva ruka" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. bloodyone (avatar)
    siva eminencija :-)
  2. bloodyone (avatar)
    djeluju na emotivnom planu, grizodušje sila koja pokorava svijet, tuga sila koja upravlja. novac najveća umjetna sirovina savršen alat za upravljanje tim dvjema silama. tuga i grizodušje.