RUSKA STVARNOST - SRPSKA NEIZVESNOST - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

RUSKA STVARNOST - SRPSKA NEIZVESNOST

Oceni ovaj blog
"Žena Rusa kojeg su pojele kolege ribolovci: Ostala mi je samo njegovo stopalo, prst i deo lobanje"

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/375871/Zena-Rusa-kojeg-su-pojele-kolege-ribolovci-Ostala-mi-je-samo-njegovo-stopalo-prst-i-deo-lobanje

Abdulajev kaže, da je pojeo čoveka ne zato što je gladovao , nego iz drugih razloga ! Koji su to razlozi , zbog kojih neko pojede čoveka ? Današnja civilizacija nezna za te razumne i ljudske razloge ! Koliko vidim , ovakvi rusi znaju !?
Pa se pitam kao svaki čovek , makar i neuk i prost , kud nas to vodi naša rusofilnost i predsednička tomovača !

Pošalji "RUSKA STVARNOST - SRPSKA NEIZVESNOST" na Facebook Pošalji "RUSKA STVARNOST - SRPSKA NEIZVESNOST" na Google Pošalji "RUSKA STVARNOST - SRPSKA NEIZVESNOST" na My Yahoo! Pošalji "RUSKA STVARNOST - SRPSKA NEIZVESNOST" na Live Pošalji "RUSKA STVARNOST - SRPSKA NEIZVESNOST" na MySpace Pošalji "RUSKA STVARNOST - SRPSKA NEIZVESNOST" na Twitter Pošalji "RUSKA STVARNOST - SRPSKA NEIZVESNOST" na Digg Pošalji "RUSKA STVARNOST - SRPSKA NEIZVESNOST" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Totalna generalizacija.....pogubna za um i duh
  2. 123loncar (avatar)
    Kad se nađeš na nečijem jelovniku ( političkom , eksplatacionom , terorističkom , kanibalskom - ratnom imperijalističkom , demokratski oslobodilačkom , milosrdno humanističkom ..... ili bilo kom drugom , koji zadovoljava apetitite velikih , pametnih i onih na rukovodećoj sceni ) , onda ti ne pomaže ništa živo ; a ponajmanje um i duh sluganski , lojalistički , sitničav i umišljen ! Čag ni duh zaposednut " agapom " , koja se izlaže svud i na svakom mestu ! Tu nema mesta malograđanskom mozgarenju i kaćiperstvu ! Zaista , tad si žrtva i totije --- ako ne preduprediš alovast i glad onih koji te hoće na jelovniku ! Jer glad je glad , a slast vlasti je slast!
    Tu se stvari sagledavaju po šerijatskom pravu : kriv si što si se zadesio tu i tu ; jer vuk na ovcu svoje pravo ima kao ljudožder na neuka i slaba čoveka !
    A da je to tako , gde god čovek se okrene oko sebe , vidi one koji sastavljaju geopolitičke , civilizacijsko demokratske ili pak milosrdno humanističke jelovnike !

Ko ovde ne vidi ovo o čemu je ovdi reč , pomoći mu nema :
    " Rat može da počne
    „Nemilosrdne operacije severnokorejskih snaga su konačno ispitane i odobrene. Rat može početi i danas“, navodi se u saopštenju vlasti u Pjongjangu. Vojska Severne Koreje istakla je da ima dozvolu za neutralisanje američke „agresije“ pomoću „moćnih, praktičnih vojnih sredstava odupiranja“, koje uključuju atomsko oružje."

I sad kad stvar sagledava iz ugla nekog kosookog rudara , koji nema ni poštena tri obroka....čiji je deda ili otac bio na jelovniku američke ratne mašinerije...koji čak i ne sluti da će biti predjelo, za lošu ratnu užinu...taj nesrećni rudar , nema čak ni tu pamt , a o duhovnosti i da ne govorim , da razume bosanski lonac u kome se krčka - a gde je tek predupređivanje tog bosanskog lonca , u smislu da krene trbuhom za kruhom i put pod noge sa svojom familijom , u beli svet ; što dalje od trpeze svetskih sila i njihovih premudrih duhovnih vođa !
    Ništa bolja stvar nije ni samnom ( samo što mene služe kao hladno rendano predjelo - a ja znam i vidim to u svoj svojoj staračkoj bespomoćnosti ) ! Crne vesti stižu direktno iz domova premudre i produhovljene vlasti ! Nema izdaje srca , žile kucavice srpstva . Nema !
    Uskoro će reći : nedamo srpstvo, pa makar svi pomrli i izginuli ( Doduše znase : neki od njih, produhovljeno patriotski uzvišeni i neće pomreti , za razliku od nas koji ćemo izginuti ) !
    Konačno i ja imam isti problem kao i ovi kosooki; na političkom sam jelovniku , kako sopstvene vlasti , tako i svetskih ljudina ; pa volj mi u bosanski lonac il na švetski sto - a možda i da ostanem kao hladno rendano predjelo !

"Ako ne bude dogovora, sledi putinizacija Srbije
    Otpor dogovoru je u delu sistema bezbednosti i stranačkim strukturama. „Pre svega mislim na SNS i Krstimira Pantića. Stiče se utisak da Srbija, verovatno pod patronatom Rusije, ide na to da dopusti pokušaj formiranja otcepljene teritorije severnog Kosova uz jedinicu civilne zaštite koja broji oko 500 pripadnika i pod kontrolom je Krstimira Pantića“

meni upečatljiv komentar :

deda Dragan | 04/04/2013 04:25

NEKAD (staljinizacija) i SAD (putinizacija) ! To je naše prokletstvo-realnost,a BUDUĆNOST nam je: "Ruku pod ruku" sa Severnom Korejom !!!"

http://www.danas.rs/danasrs/politika/ako_ne_bude_dogovora_sledi_putinizacija_srbije.56.html?news_id=258532
    Ažurirano 05.04.2013. u 19:25, autor: 123loncar
  3. 123loncar (avatar)
    Američki ljudožder , zvan iz milošte : " Mališa / Mali dečak " , proždro je u trenu 6.8.1945.g. preko osamdeset hiljada ljudi ; a u periodu do danas još preko sto dvadeset hiljada - te i dan danas izjeda sistematski mnoge , lagano, bolno i savršeno zločinački !
    Ti ljudi , bespomoćno nezaštićeni , našli su se u kuhinji svoga cara i njegove vlade , koja u tesnoj kulinarskoj saradnji sa kuvarima tadašnje američke vlade i njenog predsednika - koji ih timski staviljaju na jelovnik tom svetskom zlu "mališi" i postaju njihova duševna hrana !
    Preživela svedoči o tom trenutku i kaže , da je posle udara ljudoždera izašla iz skloništa i naišla na telo svoje majke ; misleći da je u nesvesti dotakla je da je prodrma ; telo se odjednom pretvorilo u prašinu , jer je iz njega isisan sav sadržaj - kao da je bilo hrana džinovskom pauku ; na ulicama su ležala na hiljade i hiljade takvih tela !

4. 123loncar (avatar)
    Politički kanibalizam, zasnovan je na proždrljivoj alavosti , i ima utočište u malograđanskom mozgovanju prektivenom palanačkim kaćiperstvom ! Samo tu on živi , jača i razmnožava se zverski delujujući , da prevazilazi sva nečovečna đavoljska paklena činjenja ! Ova izrečena očiglednost , vidljiva je u američkom političkom ljudožderstvu , koje je je 9.8.1945. u Nagasakiju, u jednom trenu proždrlo oko četrdeset hiljade ljudskih života ; a do današnjih dana preko osamdesetak hiljada . Ova američka zver , iz milošte zvana " Bucko / Debeljko " , razmnožila se po ovom svetu do te mere , da postaje pretnja uništenju celog čovečanstva !

[IMG]http://3.*****************/-BQCkorHFH7Q/UUEorC92OmI/AAAAAAAAAfc/SwL989fW_60/s1600/The+Ruins+of+Hiroshima,+August+1945.jpg[/IMG]

5. 123loncar (avatar)
  6. gost 198065 (avatar)
    Ne daj bože da te grk hrani i rus brani.

To nisam ja rekla. :mrgreen:
  7. 123loncar (avatar)
    .... da , kad je američka ljudožderka bačena na Hirošimu , ruska ratna zver ničim izazvana , počela je da jede japansko stanovništvo i grabi živote ispred sebe ( a bili su koliko do tad, saveznici u paktu o nenapadanju )...tja !
  8. 123loncar (avatar)
    MOSKVA - Ruska policija uhapsila je muškarca koji je priznao da je ubio i pojeo čoveka ..........."Jedini motiv za ubistvo bila je želja da se okusi ljudsko meso", dodaje se u saoppštenju koje su prenele RIA novosti........ imao nameru da nastavi sa ovom praksom.......! http://www.blic.rs/Vesti/274105/Ubio-i-pojeo-coveka-kojeg-je-upoznao-na-gej-sajtu

....Pa bračo i sestre, rusufili , imajte ovo na umu : Neki koji žive u rusiji , vole ljudsko meso ---- ako koza laže , rog ne laže------lov na ljude , o kako do kanibalsko ruski zvuči... zvuči !
  9. 123loncar (avatar)
    ....Gospođa Hirajgoagain postavila je ovu sliku u svom blogu , verovatno sa uverenjem da objasni kako ljudi ponekad sami sebi iskopaju rupu - takvu , da iz nje nema povratka...da , i iz ove ruske rupe ( rudnik dijamanata ) , nema povratka :

...to bezdno , guta ljude...majčica rusija hrani se živim ljudima...sva njena duhovnost i patriotizam , svodi se na krvava usta koja potrebuju milione ljudskih života koje proguta....i to se baš bukvalno vidi u ovakvim rupčagama , za koje možemo reći da su usta majčice rusije u koja ulaze ljudi a izlazi bogastvo u dijamantima za ruske bojare i crkvene velikodostojnike - čuvare majčice rusije....majčica rusija. nikad nije čak ni popisala imena tih ljudi koji vavjek vjekova hrane svojim telima njenu duhovnost i njen patriotizam...
    ...kolika su usta majčice rusije, vide se čak sa meseca - to dokazuju i ovi snimci :

....rusofili , naši slavjanisti , nekako su prostački na svoj način izresavili ovu duhovnost i patriotizam majčice rusije , pa su svoje stanovništvo uterivali u jendeke i masovne grobnice non-stop ... za razliku od majčice rusije , koja je to uvek činila javno i transparentno ne krijući svoje delo- majčica srbija krije svoje svoja stratišta i negira njihova postojanja....
    ... ova razlika u duhovnosti , verovatno nastaje zbog ponavljačkog prepisivanja....i to je ono što iznutra izjeda postojanje ove države...jer ta majčica srbija jedući svoju dece jede samu sebe...
  10. 123loncar (avatar)
    U Rusiji postoji kanibal koji je jeo beskućnike da impresionira svoju djevojku

"Dvadesetčetverogodišnji Aleksandar Bičkov optužen je za ubojstvo najmanje devetero ljudi i jedenje njihovih tijela."

http://www.dnevno.hr/ekalendar/zanimljivosti-iz-povijesti/85463-u-rusiji-postoji-kanibal-koji-je-jeo-beskucnike-da-impresionira-svoju-djevojku.html