SRETNA???? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

SRETNA????

Oceni ovaj blog
valjda...oni možda bolje znaju nego ja.....jer ja u ovome trenutku baš ništa na tome svijetu ne znam....nula..zero...minus beskonačno..

45608_448087918599052_1905901571_n.jpg

Pošalji "SRETNA????" na Facebook Pošalji "SRETNA????" na Google Pošalji "SRETNA????" na My Yahoo! Pošalji "SRETNA????" na Live Pošalji "SRETNA????" na MySpace Pošalji "SRETNA????" na Twitter Pošalji "SRETNA????" na Digg Pošalji "SRETNA????" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tamišarka (avatar)
    Sreca...
    Možda i jesmo sretni ali nismo svesni te srece...
    Sreca je nekako vidljiva, oseca se tek kada prođe...
    Nama ostaje tek da upoređujemo, vreme sadašnje i ono od pre...
    Ono sada, možemo uciniti lepšim, sretnijim, ako se prisetimo one srece od pre...
    Stegnemo je u zagrljaj da nas greje i tako preživimo dan... ovaj, pa onaj koji dolazi...
    Pozdravimo ili pomislimo, "Još jedan u nizu..." i cvrsto se uhvatimo za onu prošlu srecu...
  2. sirijus49 (avatar)
    Drži se curo!!
  3. zxy (avatar)
    "Čovek je nesrećan stoga što ne zna šta je sreća"-Viktor Igo
  4. Suljo.L (avatar)
    Ne daj se ,jer sreca je lepa samo dok se ceka ......
  5. Soradze (avatar)
    Hvala Vam što ste se javili!! Čekali smo....Sada živite svoj herojski život...uz Vas smo!!
  6. RiadaT. (avatar)
    Ma sretna....nego šta...pozdrav velikiiii
  7. iamblond (avatar)
    ...za sve....svakome onaj mali komadić mojega srca...koji mi je još ostao u nekim dijelovima slijepljen....raspada se...konačno....možda ostane nakon svega samo blažena tišina...muk....ono ništavilo koje ne boli...koje ne donosi pitanja, odgovore...ne traži ništa....