......................... ......

:)

Pa, kao prvo moraš imati 3 posta (poruke) na nekom od foruma ali da to nije Blog.
Zato ja svaki tvoj blog moram da odobrim kako bi ga i drugi videli.
Privatne poruke moraš da uključiš.....
Evo, sad će se oba večerašnja bloga videti, ja sam tu da ti pomognem
 
1. idi na svoj profil
2. podešavanja
3. sa leve strane u vertikalnom nizu nadji "opšta podešavanja" i klikni na privatne poruke, poruke i šta već želiš od ponudjenog pa onda dole na "snimi"
4. dodji na Forum Svet životinja, imaš svakakvih slika, priča, tema....napiši odmah 3 posta ne nekoj temi i ja ću ih odmah odobriti....čekam (nemoj ići na druge forume jer onda trebaju da ti odobre dva moderatora...mnogo brže je kad je jedan...tj. ja :lol:
5. ajde
 
...kako ti imaš dobru dušu...rekla bi moja baba ; duševna si...svaka ti čast....nešto sam već brljao po tim postavkama...nemam pojma što sam uradio...meni ti inače administratori po drugim portalima sve sami sređuju, i kažu; ti samo piši poeziju a mi o svemu drugom brinemo....razmazili me...
 
Duševna blagodari.:hvala:..a baba ti je pametna žena, zna koje je duša
Pa ovde je ovako....nerazmazujemo :lol:
Sam si svoj gazda a moderator ne može da udje u tvoje podatke...to je zaštita privatnosti...tako da ćeš morati sam

Klikni na privatne poruke ako ih želiš....nisi ih otkačio
I napiši te tri poruke na Svetu životinja ako hoćeš.....

Isto na podešavanjima, pa levo skroz dole je "blog".....nisi dozvolio komentare na svojim blogovima, samo ja mogu da pišem

adriano.....mislim da nije teško napisati tri poruke tipa "lepe su kuce.....koju životinju najviše volite......posebno je lako ako se želi.
 
Poslednja izmena:
čuj....kliknuo sam na pp...i "otkačio" sam ih...e, sad - gdje je taj Svet životinja...???? ja volim sve životinje...imao sam mazgu Sojku i na njoj gonio s ocem u Dalmaciji od mora pijesak za gradnju nove kuće...tako je to bilo nekoć....vidi na netu Tribanj-Šibuljina....tu sam rođen....
 
hahahaha ne brini ti za slučajeve.....ja sam sposobna :lol:

NAKNADNE IZMENE VEĆ OBJAVLJENOG BLOGA

1. Dodjete na svoj blog
2. Kursor stavite na naslov i pojavi se olovkica....kliknite na nju
3. Ulazite u svoj blog
4. Idite na „napredne opcije“ da dobijete sve komande
5. Izmenite šta želite (razlog za izmenu koji stoji iznad naslova ne morate pisati)
6. Kliknite na „snimi izmene“ i pojaviće se stari blog samo izmenjen
7. Možete menjati blog koliko god puta želite



OMOGUĆAVANJE KOMENTARA

Ukoliko želite da omogućite komentare na svom blogu, to možete uraditi samo na pojedinačnom ili možete da date komandu koja će važiti za sve buduće vaše blogove dok je ne promenite.

Na jednom blogu:

1. Dodjete na svoj blog
2. Kursor stavite na naslov i pojavi se olovkica....kliknite na nju
3. Ulazite u svoj blog
4. Idite na „napredne opcije“ da dobijete sve komande
5. Ispod prozora za tekst su „opcije“
6. „Omogući ostavljanje komentara“
7. „Snimi izmene“

Za sve buduće blogove:

1. Idite na „korisnički profil“
2. skroz dole levo ispod avatara je crni kvadrat „blog“
3. dolazite na „dozvole i privatnost“
4. Tu podešavate sve što želite za vaš blog pa i omogućavanje komentara

Adriano, na svim blogovima, osim na ovom, sam omogućila da ti ljudi ostavljaju komentare.
Za sve naredne blogove moraćeš sam jer ja ne mogu prići.....za sve je dovoljna jedna komanda koja će važiti za sve blogove za ubuduće sve dok je ne promeniš.
zato, molim te pročitaj ova uputstva koja sam ti ovde postavila i primeni ih.

Idem da ti odobrim te dve poruke....i onda si slobodan :lol:
 

Back
Top