Da li ste znali? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Da li ste znali?

Oceni ovaj blog
Da li ste znali da su ljudi koji su najjači obično najviše osetljivi? Da li ste znali da su ljudi koji ispoljavaju najviše dobrote prvi doživeli maltretiranje? Da li ste znali da su oni koji brinu o drugima sve vreme zapravo oni kojima treba najviše brige? Da li znate 3 stvari koje je najteže reći - “Ja te volim”, - “Žao mi je” - i - “Pomozi mi”. Ponekad, samo zato što osoba izgleda srećno, treba videti prošlost njenog osmeha, i spoznati koliko bola može biti unutra.

Pošalji "Da li ste znali?" na Facebook Pošalji "Da li ste znali?" na Google Pošalji "Da li ste znali?" na My Yahoo! Pošalji "Da li ste znali?" na Live Pošalji "Da li ste znali?" na MySpace Pošalji "Da li ste znali?" na Twitter Pošalji "Da li ste znali?" na Digg Pošalji "Da li ste znali?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Ravnoteža....
    Tačno od reči do reči.....i zato, evo malog dara iz mojih "mozgaličica"....istovetnost misli i malo razrade

Tuge i sreće su uvek jednako teške. Zato kada upoznate konstantno veselu, pozitivnu osobu, jaku i sretnu....ne zavidite joj odmah već se setite da svaka vaga ima dva tasa bez obzira da li vam ta osoba pokazuje oba ili samo jedan.
    Tuge i sreće su uvek jednako teške. Taj teret i dar su dodeljeni svakom prema težini koju može nositi. Zato kada upoznate konstantno veselu, pozitivnu osobu, jaku i sretnu....ne zavidite joj previše jer s razlogom su taj dar i kazna baš njoj dodeljeni. Vi imate svoj dar i kaznu....svako ima.
  2. Demijurg (avatar)
    :super:
  3. Soradze (avatar)
    "Mozgaličica" za početnike!!! Bravo, samo napred!!
  4. Soradze (avatar)
    Demijurg, tekstovi su Vam predivni, duboki, filozofski, topli...Uživam u njima...P.S. ovo gore se odnosilo na komentar Lilje MMM, ali, obzirom da sam analfabeta u radu sa kompjuterom, ne umem da markiram ...čak ne umem da uzvratim privatnu poruku nekim članovima...u svakom slučaju Vaš sam poštovalac
  5. wirdz (avatar)