delovi slagalice.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

njuskalo725

delovi slagalice..

Oceni ovaj blog
u nekim bolnicama =psihijatriskim , daje se pisanje kao terapija uz lecenjeznam slucajeve kada je i samo pisanje bila terapija
ima toga cak kroz istoriju
onaj sto je izdavao knjige iz ludnice--(ne,ne mislim na seselja ..

0
na kraju su ga stavili golog u celiju da ne bi imao cime da pise
i on je pisao i tako,,,da ne spominjem cime--po zidovima,,,

bilo sta sto izadje iz nas jeste jedan delic mozaika iz kog neki pazljivi i mudar,
prolaznik
putnik namernik, -moze procitati i okolne delice slike nasle slike ,koja se ne vidi na prvi pogled
Zato je valjda pisanje po blogovima toliko zanimljivo
,,to je kao MODERNI VOAERIZAM (JESAM LI DOBRO NAPISALA OVU REC?)
...Sem sto ce ti drugi dati reakciju na tvoje izlaganje po blogovima,,,
--koje jako dobro moze posluzit kao licni KOMPAS -koliko smo se udaljili od prisebnosti
-mi kroz blog i ono sto pisemo mozemo sami seb i pomoci samo ako uspemo nase tekstove u jednom trenutku bez emocija posmatramo kao celinu,,,
Opet se vracamo na MOZAIK,,,
pROCITATI SVOJ mOZAIK jeste nekakav preduslov da stvoris oko sebe normalnu i stabilnu sredinu
,,

ne volim ,sto zvucim kao zrtva
bas ne volim
samim tim sto ja mislim da ne postoji zrtva koja nije tu gde jeste i svojim izborom koji cini i vise od 70%
ja,,,nisam sigurna koliko je moj izbor,,,da li je neki postotak manji od 70%

Pošalji "delovi slagalice.." na Facebook Pošalji "delovi slagalice.." na Google Pošalji "delovi slagalice.." na My Yahoo! Pošalji "delovi slagalice.." na Live Pošalji "delovi slagalice.." na MySpace Pošalji "delovi slagalice.." na Twitter Pošalji "delovi slagalice.." na Digg Pošalji "delovi slagalice.." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari