kad je pritisak pucam...ili ima li jedan odnos bodove,tj dobije li bonus,, - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

njuskalo725

kad je pritisak pucam...ili ima li jedan odnos bodove,tj dobije li bonus,,

Oceni ovaj blog

pod pritiskom ja pucamprinudjena da zivim sa osobom jednom
Nema nista zajednocko niti izmedju nas nego eto
ostalo je zajednicko kuce
zajedno se hranimo i tako to
...
ja sam mirna osoba
ne zanima me ko sta prica
pa ni on
ali me je nekada zanimalo i slusala sam nezadovoljstvo i hipohondriju
bila uvucena u to
..sada sam se izvukla iz toga
u glavi znam da ja nisam kriva 24 sata za nesto
i da sam usrana ,24 sata neko da ti prica da si kriva za ovo i ono
pa stavite u stanje ludila posebno ako ti sam slussas to i verujes u to

Sada ne verujem u to ,ne slusam
shvatam da je zivot ,,kroz zivot nije imao srece ,a ostalo to ga ucinilo da ne prepoznaje srecu nego ima podsmeh prema tome sta je sreca
...........
...cak mi nekada i zao
ali on,,,nema nikoga sem mene
bivse
....srce bi nekad mi dao
ali,,,nekad,vecina dana u nedelji ,,,eksplodira i vice na svaku moju rec
///
sada sam ga pitala

===sutra u 11 ....?
--sta sutra u jedanest ,rekao sam ti kako tako zapinjes ..sutra je subota ne moze ne moze
...moze li sutra u 11
... povisio je ton i poceo da brblja ne zaustavljivo
mene je odjednom zabolelal glava
..cuti molim te samo cuti
...
necu da cutim ,kako tako postavljas pitanje kada sam ti rekao da mora da se naspavam,
bla bla bla
,,uzecu cijanid otrovacu se prekraticu muke meni
alergican sam ...

...zacutala sam
i sada cutim
ne prica mi se
,,,pre pola godine-tada sam jos verovaa da je on u pravu
a ja u krivu
....poceo je isto da histerise tako..
pocela sam da placem i zatvorila sam oci
i bila kao ispod pokrivaca..kao da mi je neko dao anesteziju
,,osetila sam njega kako odjednom kleci i grli me i govori
..boze ,sta ja to radim oprosti mi boze...
probudi se
............................

,,,
sada ..mene boli glava
zasto?
nemam snage ni da ga oteram u pizdu ,,,,
zasto zasto
...
da li kada se dvoje ljudi upoznaju dobiju odredjene bodove koje mogu zajedno da koriste
...
kada to iskoriste ,,,onda nemas snage za nista vise sa tim covekom niti za taj odnos
apsolutno...
nista...
boli me glava

Pošalji "kad je pritisak pucam...ili ima li jedan odnos bodove,tj dobije li bonus,," na Facebook Pošalji "kad je pritisak pucam...ili ima li jedan odnos bodove,tj dobije li bonus,," na Google Pošalji "kad je pritisak pucam...ili ima li jedan odnos bodove,tj dobije li bonus,," na My Yahoo! Pošalji "kad je pritisak pucam...ili ima li jedan odnos bodove,tj dobije li bonus,," na Live Pošalji "kad je pritisak pucam...ili ima li jedan odnos bodove,tj dobije li bonus,," na MySpace Pošalji "kad je pritisak pucam...ili ima li jedan odnos bodove,tj dobije li bonus,," na Twitter Pošalji "kad je pritisak pucam...ili ima li jedan odnos bodove,tj dobije li bonus,," na Digg Pošalji "kad je pritisak pucam...ili ima li jedan odnos bodove,tj dobije li bonus,," na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Nabijanje krivice, tačnije konstantno prebacivanje sopstvene krivice na drugoga je psihološka igra, preciznije namenski i pametno usavršena karakterna osobina Njen cilj je da rastereti napadača. Napadač je vrlo sklon samosugestiji, očas posla ubedi sebe da nije kriv, da je bolestan, da je ispravan, da nešto ne može ili da može, da je nešto bitno ili ne itd. Uvek je zaprepašćen kako to onaj drugi ne vidi dobro, ne oseća dobro, ne radi dobro, kako ga uvek izaziva svojim ponašanjem itd. Te osobe odbijaju da priznaju da i za svadju i za ljubav uvek treba dvoje, jer oni prosto nisu krivi.
    Ova osobina je praćena i tvrdoglavošću i namernim povredjivanjem druge osobe dok ne "progleda" na pravi način, tj. način na koji vidi napadač.
    Prag tolerancije druge osobe može biti velik ali vremenom nestaje i mesto zauzima prezir i nezainteresovanost.
    Ovo važi i za život u dvoje kao i za sve vrste prijateljstava ali i za poslovne odnose i osnova je mobinga.
  2. njuskalo725 (avatar)
    ...dobro to mi je jasno
    ali kako mozes da znas sa koje si strane i u kojoj si ti poziciji?
    kao zrtva ili napadac?
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Svako je i žrtva i napadač, jer se žrtve uvek podnose zarad nečeg, ali se i napada zarad nečeg, ili se to nešto brani. Napadač napada zarad još osvajanja, branitelj brani stečeno.Pored toga tu je i učestalost takvih pojava koja govori sama za sebe.
    Balansiranost žrtve i napadača u nama samima je ravnoteža neophodna za opstanak bilo kakvog odnosa. Kompromis sa samim sobom je početak kompromisa sa okolinom jer svi smo i napadači i branitelji i žrtve, samo je pitanje koliko često smo samo jedno.
    Da li si ti napadač u ovoj priči?
  4. njuskalo725 (avatar)
    mene fascinira da nema nikakvih emocija,,pre konflikta
    cak slabo i kazem nesto
    ali se napravi konflikt
    ne znam moracu da razmislim ..ako sam napadac onda sam pasivni napadac neki
    ali napadac tesko moze da ima zelju da pobegne na pusto ostrvo
    ----jer onda ne bi mogao da napada
    a zrtva ne bi imala napadaca
    ..evo razmisljam
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Pasivnošću se govori mnogo, nekad više nego delom ili rečima.
    Pasivnost je takodje delo napada ili odbrane.
    Nečinjenje je takodje delo činjenja.
  6. Soradze (avatar)
    Draga moja, Vi živite u jednoj maksimalno neurotičnoj situaciji, u kojoj ćete se razboleti...postacete depresivni, potonućete..sami kažete da Vas ne vezuje ništa sa tom osobom osim što se zajedno hranite i još zajednički pas...ukoliko niste finansijski zavisno od te osobe, Vi ste odabrali ulogu žrtve (a ne napadača!!! otkud Vam to??) Vaša duša govori da patite..Možda ste taj "model" žrtve već negde sreli, u porodici, u pogrešnom vaspitanju, pa ste ga prihvatili kao sopstveni??? Treba da znate da mnoooooge žene ne bi prihvatile mučnu i bolesnu stvarnost u kojoj živite...Prekinule bi taj način življenja i ostale same. A, možda se i toga bojite?? Dugoko sam uverena da je bolje biti sam u miru, nego biti sam, a sa nekim u bolesnoj situaciji. Taj čovek je psihički bolestan, potrebna mu je dubinska psihoanaliza, jedna promena iz korena, inače će svojom agresijom danas uništavati Vas, a sutra neku drugu žrtvu. I na kraju, žao mi je i psa,,,bilo bi mu bolje da ostane samo sa Vama i da uživa u miru, jer psi osećaju neurotičnu situaciju više nego ljudi , nesrećni su i razboljevaju se. i još nešto: Vi ste zaboravili da imate krila i da znate leteti!!! Vratite svoje izgubljeno samopoštovanje i veru u sopstvene vrednosti!! Ne dozvolite NIKOM to da Vam oduzme!! Eto, imate još tema za razmišljanje, nadam se...Pozdravljam Vas i navijam (samo) za Vas!!