I BAŠ SAM JAKA..I PREŽIVJETI ĆU... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

I BAŠ SAM JAKA..I PREŽIVJETI ĆU...

Oceni ovaj blog
482227_442745735799937_1325949680_n.jpg

i nema veze što sam iscrpljenja..i nema veze što ne spavam noćima...što kao duh lutam nekim mojim hodnicima misli....gubim se kroz taj labirint svake noći....i baš me briga što nemam snage biti savršena domaćica...majka....žena...ljubavnica....baš me briga za sve.....ovaj tren...jučer danas, sutra....JER JA ĆU I OVO BORBU PREŽIVJETI....i gorje stvari su me pogađale i gađale kroz život...IZDAJE...PREVARE.....PONIŽAVANJE...ma što je onda ova bolest da je ja ne bih mogla NOKAUTIRATI...vratiti u njezin beskraj da se raspukne i niti jednog malog atoma da ne ostane od nje

JER JA ĆU I OVU BORBU PREŽIVJETI....

Pošalji "I BAŠ SAM JAKA..I PREŽIVJETI ĆU..." na Facebook Pošalji "I BAŠ SAM JAKA..I PREŽIVJETI ĆU..." na Google Pošalji "I BAŠ SAM JAKA..I PREŽIVJETI ĆU..." na My Yahoo! Pošalji "I BAŠ SAM JAKA..I PREŽIVJETI ĆU..." na Live Pošalji "I BAŠ SAM JAKA..I PREŽIVJETI ĆU..." na MySpace Pošalji "I BAŠ SAM JAKA..I PREŽIVJETI ĆU..." na Twitter Pošalji "I BAŠ SAM JAKA..I PREŽIVJETI ĆU..." na Digg Pošalji "I BAŠ SAM JAKA..I PREŽIVJETI ĆU..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sirijus49 (avatar)
    Želim Ti sve najbolje!
  2. njuskalo725 (avatar)
    paaa
    mozda nisam bas toliko usamljena u svojim borbama sa samom sobom
  3. Tamišarka (avatar)
    JER JA ĆU I OVU BORBU PREŽIVJETI....

Snaga volje je nemerljiva
  4. Soradze (avatar)
    Najsnažniji temelj u tebi je tvoja duša. Ona te nikada nije izdala, prevarila i ponizila. Budi sa njom u miru i sve bolesti i nedaće ćeš lako prevazići.
  5. hirajgoagain (avatar)
    ko da je zivot nesto, tek tako
  6. iamblond (avatar)
    Život je SVE....i NIŠTA....
  7. zxy (avatar)
    Što se mene tiče ne sumnjam u to
  8. faraonn (avatar)
    I'_blond,
    -volim ovakve samozakletve
    i to od Osoba koje svoje zakletve
    i ispunjaju
    a tako ih viteški postavljaju
    a herklovski
    ispunjaju...
    ...mojoj Prijateljici,-od faraonn_a Tumnoteh_a I...
  9. iamblond (avatar)
    pretjerala sam u svojoj želji...jednostavno mi tijelo tako govori....šapuće već danima....i lagana bol šeče iz dana u dan mojim tijelom....seli se kao da se ne može odlučiti gdje da se trajno nastani...i trga me i lomi.....prevarila sam se u svojoj nakani...i želji...