pocinje kulturoloski dogadjaj godine -FARMA..BLJAK

Ne razmisljam ja da sam nesto prepametna ali ja moram suditi po stvarima koje stoje u mojoj glavi
jer u tom folderu -nekako imam najvise uvida:)
..dakleMMMMM

malo pre sam prosetala kuce po kraju-ma nigde nikoga ...ukljucim televizor kad ono ...bozanska vrhunska farma
...
elem,onda se zapitam,,
alo, ako 300 ljudi smatra farmu zabavnom ..a ti jedna jedina ne mozes naci ni jednu lepu rec za tu emisiju
onda KO TU NIJE U PRAVU??
..
prvo moje neko ne pisano pravilo ,,,
jeste da se upitam da li me nesto zasmejava ili ne..
NE ,meni farma niti grand ne moze izmamiti osmeh ni jedan
.................
ostali ...njima je smesan ekrem?
to sto prica ekrem je smesno?

.........
Jos jedna cinjenica koja u moju dilemu unosi zabunu jeste ta sto ja velikog brata gledam(doduse ne redovno ali ga gledam)
survaver ..gledam ..
..........
sta je tako razlicito u farmi?
Onda mi je palo na pamet ovo...
..............
JA IMAM TEORIJU DA COVEK MOZE POKAZATI SVOJE PRAVO LICE SAMO U SITUACIJAMA KADA SE MORA BORITI ZA SVOJ INTERES
..A KOJA TO BOLJE SITUACIJA izaziva u coveku nego kada je covek prinudjen da se bavi
za egzistencijalna pitanja
kao ,gde ce da spava ,sta ce da jede i da li ce uopste da jede tog dana iii slicno..
\
U VELIKOM bratu
ljudi su zatvoreni
niko im ne dolazi u posetu,moraju uskladiti energije i sa ljudima koji ima ne odgovoaraju ...bore se za mogucnost da
dobiju sta zele da jedu i da ostanu u igri

SURVAVJVER
...JE izgleda najsuroviji od ovih telenova IGara
tu je prava borba za egzistenciju


FARMA
--- nije nista od toga
oni se kao bore za hranu i kao idu na neku pijacu i muze krave itd,,,a ustvari im svake druge veceri dolazi pevaljka i gozba
...ne zavisno od toga koliko je ko zasluzio i sta je uradio
.............
KONCEPCIJA FAAME JESTE SLOGAN
---
--elita i razmazene ljude koji su navikli na najbolje ,na bazene kamione i svilenu posteljinu
stavimo u okolinu koja je oskudna i nateramo ih da rade neke GADNE stvari,,,
koje nikad ne bi radili
...
E SADa tu se dve stvari sugerisu podsvesti gledaoca...
DA SVI STO SU U FARMI SU NAVIKLI NA DRUGACIJE i da IMAJU SVILENE POSTELJINE.. I POLAKO PROSECAN GLEDAOC POCINJE DA IH POSMATRA KAO ELITU I NESTO IZNAD.
Pocinje da kupuje novine i citaju o njihovim zivotima itd...
.............DRUGO.....
STO SE SUGERISE
jeste da su SELO i seoski poslovi nesto prljavo i da neko to radi samo u krajnjoj potrebi
....ko je na margini
sugerise se da je SELO suprotno od SVILENE POSTELJINE..
JA NE MISLIM TAKO
ja mislim da je selo jednako mir i red
nasuprot licemerstva,brzine i ludila
seoski poslovi jako su casni
i nasuprot poslovima nekog tamo menadzera marketniskog-kome je jedini posao kako da prevari nekog i reklamom ga ubedi da kupi BAS TE uloske ili brijace...
 

Back
Top