OK.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

OK....

Oceni ovaj blog

MORA BITI...

ŽELIM DA BUDE...

JOŠ JEDINO TU NADU IMAM

SVE ĆE BITI OK..

MORA BITI....

Pošalji "OK...." na Facebook Pošalji "OK...." na Google Pošalji "OK...." na My Yahoo! Pošalji "OK...." na Live Pošalji "OK...." na MySpace Pošalji "OK...." na Twitter Pošalji "OK...." na Digg Pošalji "OK...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. 123loncar (avatar)
  2. Vlado (avatar)
    :lol:
    :cmok2:
    Ažurirano 17.02.2013. u 17:42, autor: Vlado
  3. 123loncar (avatar)
  4. Vlado (avatar)
    Lose si shvatio za koga je :cmok2: . :lol:
  5. Benvenuto (avatar)
  6. Tamišarka (avatar)
    Kad postoji želja, nada ima siguran oslonac
  7. skura58 (avatar)
    Pozdravljam staru prijateljicu
  8. iamblond (avatar)
    pozdrav i svima vama dragi moji....u toj svojoj situaciji..liječenju....ostadoh bez riječi...nekako mi se sve čini beznačajno što bih možda i napisala....a i ono što bih napisala bilo bi cendravo...a ovako...samo da znate da ste u mojim mislima.....
  9. Tamišarka (avatar)
    Citat Original postavio iamblond
    pozdrav i svima vama dragi moji....u toj svojoj situaciji..liječenju....ostadoh bez riječi...nekako mi se sve čini beznačajno što bih možda i napisala....a i ono što bih napisala bilo bi cendravo...a ovako...samo da znate da ste u mojim mislima.....
  10. Zoki D.N.M. (avatar)
    Prvi sam ovo juče pročitao,pa sam se zapitao da nisam ja nešto zgrešio,a priznajem - umem ja to ( nenamerno ) .
    Prvi svoj blog posvećujem tebi i očekujem da ga bar pročitaš.( čekam pomoć Ljljinu i da ga okačim )
    Biće sve u redu !
    Čekam od tebe još mnogo blogova!!!
  11. sirijus49 (avatar)
    SVE ĆE BITI OK..
  12. zxy (avatar)
    OK
  13. iamblond (avatar)
    HVALA ...svima...kako rekoh..teško je nešto napisati kad je duša prazna...u očekivanju...kad čekaš bolje sutra....
  14. LJILJA MMM (avatar)
    vaaaaaaaaaaaaaaaaaaataaaaj.........
  15. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio Vlado
    Lose si shvatio za koga je .
    ...izvinjavam se , ali naklon nije Vlado tebi namenjen - već G-đi Iamblond .... trebalo je da stvar odmah pojasnim !
  16. JA KOJI JESAM (avatar)
    Draga Blodi,

pročitao sam tvoj blog i vidim da se svaki red u ovome što si ispisala odnosi na neko buduće vrijeme. A Ja ću pokušati da to što sebi postavljaš u budućnost preneseš u svoje SADA. SADA je jedino istinsko stanje koje te može izliječiti, iscijeliti. Zato ću ti crvenim slovima ispisati misli koje u Sebi moraš da kultivišeš a koje se odnose na ove tvoje ispisane riječi:

MORA BITI... JESTE ili JESAM. (šta god jesi, naprimjer:"ZDRAVA SAM!")

ŽELIM DA BUDE... VEĆ JESTE, SADA.

JOŠ JEDINO TU NADU IMAM- IMAM IZBOR I ZBOG TOGA BIRAM DA ŽIVIM OSLOBOĐENA OD STRAHA U SADA.

SVE ĆE BITI OK.. SVE JESTE U REDU.

MORA BITI.... JESTE, JESAM I HVALA TI BOŽE, UNIVERZUME...

Govori sa svojim tijelom, sa ćelijama u njemu, glasno...i pričaj im o Ljubavi, o Životu bez straha, o slobodi. Pričaj im kako je sve u redu, baš sada, jer ste zajedno i postojite, i da ne treba da se plaše niti susjednih ćelija niti onih koje odašiljaju frekvenciju prijetnje iz daljine. Govori im kako su one kao glasovi koji u momentu kada se ujedine u melodiju mogu da uzdignu frekvenciju svojih tonova i da postanu JEDAN u ushićenju i da tako ujedinjeni u ushićenju svojom harmonijom mogu promijeniti kompletno stanje organizma kojeg sačinjavaju. Počni da pjevaš sa njima i da ih ohrabruješ, ne dajući im niti jednim svojim gestom da posumnjaju u tvoju Vjeru u Život kojeg i ti i one istinski živite u ovom SADA. Budi im dirigent...ti im budi vođa. One će te slušati, kao što to uvijek i čine...

Ažurirano 18.02.2013. u 16:25, autor: JA KOJI JESAM
  17. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio JA KOJI JESAM

JOŠ JEDINO TU NADU IMAM- IMAM IZBOR I ZBOG TOGA BIRAM DA ŽIVIM OSLOBOĐENA OD STRAHA U SADA.

Ovo i jeste suština samosnage.
    Nadam se da će hrabra cura pokušati...sigurna sam da hoće
  18. iamblond (avatar)
    POKUŠAVAM....PA PADAM...ONDA SE OPET DIŽEM....TEŠKO JE...ALI TRUDIM SE...MUKA JE..ALI IDEM DALJE...I ŽELIM NOVO DANAS I NOVO SUTRA...A SVIMA VAMA VELIKI POLJUBAC OD MENE...HVALA ŠTO POSTOJITE...
  19. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio JA KOJI JESAM
    Draga Blodi,

pročitao sam tvoj blog i vidim da se svaki red u ovome što si ispisala odnosi na neko buduće vrijeme. A Ja ću pokušati da to što sebi postavljaš u budućnost preneseš u svoje SADA. SADA je jedino istinsko stanje koje te može izliječiti, iscijeliti. Zato ću ti crvenim slovima ispisati misli koje u Sebi moraš da kultivišeš a koje se odnose na ove tvoje ispisane riječi:

Govori sa svojim tijelom, sa ćelijama u njemu, glasno...i pričaj im o Ljubavi, o Životu bez straha, o slobodi. Pričaj im kako je sve u redu, baš sada, jer ste zajedno i postojite, i da ne treba da se plaše niti susjednih ćelija niti onih koje odašiljaju frekvenciju prijetnje iz daljine. Govori im kako su one kao glasovi koji u momentu kada se ujedine u melodiju mogu da uzdignu frekvenciju svojih tonova i da postanu JEDAN u ushićenju i da tako ujedinjeni u ushićenju svojom harmonijom mogu promijeniti kompletno stanje organizma kojeg sačinjavaju. Počni da pjevaš sa njima i da ih ohrabruješ, ne dajući im niti jednim svojim gestom da posumnjaju u tvoju Vjeru u Život kojeg i ti i one istinski živite u ovom SADA. Budi im dirigent...ti im budi vođa. One će te slušati, kao što to uvijek i čine...

Bravo ! Hvala !
  20. iamblond (avatar)
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja