Jedna od onih noći... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Jedna od onih noći...

Oceni ovaj blog
kad aveti kruže iznad glave....tjeram ih rukom....smiju se....na sav glas..odjekuje polutamna soba njihovim glasovima..njihovim smijehom...
I pitam se otkuda su se vratili..donoseći nemir duši....strah...a vani je svanulo...grane drveća zabijelio snijeg opet..a u duši tama..beskrajan strah....nemoć...još jedan dan je došao..a noć još traje u meni...i tražim spas u ovim crnim slovima..riječima koje bi van iz mene...a kao da ih je progutao duboki mračni krater...a ja stojim na njegovom rubu....koliko dana imam pred sobom...što ako nema izlaza iz ovog labirinta mraka i straha....
I ako su ovo zadnji dani, kako ih trošim...bacam ih kao pijesak..klize mi iz ruku....u ovom virtualnom svijetu...na igricama....
I padam i dižem se...a sve se vrti u beskrajnom krugu u mojoj glavi....
san neće na oči..a i kada dodje...to je možda sat, dva...i onda opet java...i misli lete brzinom zvuka u ovim noćnim satima..i vrte se ..i vrte..sve brže i brže...začarani krug je opet moj dom...mojoj duši....i padam ...i dižem se...

Pošalji "Jedna od onih noći..." na Facebook Pošalji "Jedna od onih noći..." na Google Pošalji "Jedna od onih noći..." na My Yahoo! Pošalji "Jedna od onih noći..." na Live Pošalji "Jedna od onih noći..." na MySpace Pošalji "Jedna od onih noći..." na Twitter Pošalji "Jedna od onih noći..." na Digg Pošalji "Jedna od onih noći..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    "Ali znam i uzrok zašto tako biva
    jer prošao nisam kroz života huku
    sklopljenih očiju i skrštenih ruku
    kad srce zapišti-misao je kriva"

Batali misli što se u krug vrte
    duh svoj na akciju usmeri
    pokreni teleo ,okreni se i vidi
    koliko stvari treba da se srede
    naravno ..počni najpre od sebe
  2. 123loncar (avatar)
    ...za dobar san u životnom tihovanju potrebno je : sa radošću raditi lake gimnastičke vežbve bar dvadesetak minuta ; posle toga dugo toplo tuširanje - modena masaža celog tela ; nakon toga oni koji imaju dugu kosu treba dugo da je četkaju --- a sve to raditi uz muziku bez razmišljanje ( unutrašnjeg dijaloga )....zabranjeno je brojanje ovaca , a preporučljivo je uživanje u livadskom cveću ...
  3. zxy (avatar)
    Dobro si ovo napisala
    kad se nadje pravi izraz mislima
    to je način da se ovlada njima
    i onda mogu ..ad akta
  4. Tol (avatar)
  5. hirajgoagain (avatar)
    volim aveti... plasim se sta ako odu
  6. 123loncar (avatar)
    ...kad moje aveti odu, ja stanem ispred ogledala i mirna bačka - sve je na broju !