Utamničeno stanovništvo ! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

Utamničeno stanovništvo !

Oceni ovaj blog
Čitam u novinama kako sam otet / utamničen i služim kao taoc današnjoj pozicionoj većini, na vlasti . ( Ja tu odmah dodam i opozicionu manjinu , sa svim monarhistima , nacionalnim i iternacinalnim pomirenim silama - makar to bili partizani, ustaše , četnici , sa svom onom negdašnjom bolumentom koja se podvodila pod mislimansko hrišćanskom reakcijom. Meni to dođe na isto ! Jer takav sam čovek ;mislim , nema razlike po pitanju tamnovanja između njih ) ! Te iste novine saopštavaju , kako su samnom svi oni koji nemaju veze sa ovom vladarskom oligarhijom utamničeni !
"Petar Petković kaže, da Ivica Dačić više nema legitimitet i da mora odmah da podnese ostavku „jer to je najbolje za državu Srbiju, koju više ne sme da drži kao taoca da bi koji dan više ostao na vlasti"."
Pa ko nešto velim ; a kad sam ja to bio slobodan - onako svojski ! Nikad , ako me pamćenje ne vara ? Da vidimo - partizani ; pa slobisti ; pa demokratski profiteri i ratni zločinci ; pa demokratski reciklirani šešeljevci i slobisti ; pa sveštenstvo na čelu sa kačevendom ....... ma ređao se svakakvi ološ ! Ređao se , ređao vasceli moj život ! Štaću diću , bog te pita ! Uništi me ono bosansko, okupatorsko : " ostajte ovde " !

Pošalji "Utamničeno stanovništvo !" na Facebook Pošalji "Utamničeno stanovništvo !" na Google Pošalji "Utamničeno stanovništvo !" na My Yahoo! Pošalji "Utamničeno stanovništvo !" na Live Pošalji "Utamničeno stanovništvo !" na MySpace Pošalji "Utamničeno stanovništvo !" na Twitter Pošalji "Utamničeno stanovništvo !" na Digg Pošalji "Utamničeno stanovništvo !" na del.icio.us

Ažurirano 07.02.2013. u 17:35, autor: 123loncar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari