...Oblak i njegovo razgonetanje... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

faraonn

...Oblak i njegovo razgonetanje...

Oceni ovaj blog
...
.....sebi ne praštam neuspješne pokušaje promjene stavova prema osobama koje su dio mene ali oni sebe na veoma čudan način mene primaju u svoje orbite...
o p r o s t i t e ...
...ali u rodu ljudskom
veoma malo
ima ljudskog...

Pošalji "...Oblak i njegovo razgonetanje..." na Facebook Pošalji "...Oblak i njegovo razgonetanje..." na Google Pošalji "...Oblak i njegovo razgonetanje..." na My Yahoo! Pošalji "...Oblak i njegovo razgonetanje..." na Live Pošalji "...Oblak i njegovo razgonetanje..." na MySpace Pošalji "...Oblak i njegovo razgonetanje..." na Twitter Pošalji "...Oblak i njegovo razgonetanje..." na Digg Pošalji "...Oblak i njegovo razgonetanje..." na del.icio.us

Ažurirano 03.02.2013. u 14:12, autor: faraonn (ubacivanje slike)

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    O da, veoma malo ljudskog a i kulturnog je sve manje, na žalost

Idealisti i ekstremni sanjari bi ti rekli da je važno ono što je u tebi, da ti njih voliš, ceniš, da žive u tebi
    Ja kažem da je život uzimanje i davanje u svakom smislu i u svakom obliku, i da samo kada postoji ravnoteža u tome čovek se oseća zadovoljnim, prosto zato što je priroda uredila da čovek ne živi sam sa sobom već sa drugim ljudima
  2. faraonn (avatar)
    ...biti sa'...ta Hajdegerova izmišljenica i ronjenje dejfsko nije ništa drugo do pljeskanje prutićem po mirnoj vodi...
    ...opasno je jedino ako je Rudolf Štajner u pravu tj. da tri stupnja okultnog i njihovo svjetsko usaglašavanje je ustvari budućnost...mora se biti 'sa' jer Istočni, Zapadni i Srednji tip okultnog ispunjava cjelokupan lik Čovjeka koji je stvoren po uzoru na Kosmos/ Swedenborg/...ne treba se uplačiti osim kad se pred sledećom stepenicom da je ne preskočimo jer ćemo u budućem za nju ostati invalidni...
    ...oprosti mi , draga Prijateljice Ljiljana ali naišlo u momentu ...t a k o ...
    Hvla ti na strpljenju sa Poslednjim Faraonn_om...
  3. Tamišarka (avatar)
    Ljudski rod je zaboravio da vodi poreklo iz prirode, sada je izgubljen i luta uplašen tražeci svoju povezanost i poreklo... a ono je u njemu samo treba da oslušne svoje srce... ali umesto toga ljudski rod se sve više otuđuje od sebe... otud grubost i sve ostalo što prati otuđenost... nauciti davati i primati... deliti i ne biti sam sebi dovoljan...
  4. faraonn (avatar)
    ...Faraonn pozdravlja i Tamiš i pored njega dragu mi Poetesu...