Smisao života - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Smisao života

Oceni ovaj blog
Smisao života je jedinstvo sa bogom. Sreća je nakupljanje ljubavi u duši. Naša misija je biti poput boga i postati božanski. Mi smo proizašli iz ljubavi. Mi smo ljubav. Stremimo ljubavi, sjedinjujući se sa bogom mi se vraćamo bogu. I svaka igra zvana život je škola ljubavi. Mi volimo. Mi opraštamo. Mi vidimo božju volju. Mi vaspitavamo sebe i druge. Mi se menjamo. Mi se usavršavamo ljubavlju. Mi spoznajemo svet. Mi spoznajemo boga. Mi postajemo poput boga. Bog nas voli

Pošalji "Smisao života" na Facebook Pošalji "Smisao života" na Google Pošalji "Smisao života" na My Yahoo! Pošalji "Smisao života" na Live Pošalji "Smisao života" na MySpace Pošalji "Smisao života" na Twitter Pošalji "Smisao života" na Digg Pošalji "Smisao života" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    Pa otvoreno se ne slažem sa takvom navodno filosofijom ; i sa tom smišljeno manipulativnom prapagandom za prost puk ( destruktivno uređen i otuđen od ljudske prirode ) . Kakve vi imate veze sa Tvorcem ; mislim na one izravne i posebne , pa možete da tvrdite da koliko sutra postaćete on sam ?....i koliko vas to ima ?.... barabesluk na grbači porobljenih ...pa zar ne vidite , da ako vi tvrdite da koliko sutra postaćete kao vaš tvorac , da sve ono što ste tvorili može da tvrdi to isto ... pa mnogo toga ste tvorili za života ... vaše su tvorevine i ono što odbacujete od sebe svakoga dana - pa zar su i one kao vi / odnosno , jeste li vi kao i to što odbacujete od sebe ....
    ...sramota / zaista sramota... !...tako ništavna tvorevina da se uzdigne do Tvorca svega postojećeg !