Ne ! Ne mozes me ubiti !

Ne! Ne mozes me ubiti...Cak ni tim laznim osmehom ukradenim sa lica belog andjela,ni sa tom suzom greshnom koju si ukrala sa lista rose rane...Ne! Ne mozes me ubiti ni tim ocima bolje oblaka u kojima sam trazio sebe a nasao samo sivilo svoje duse.Ne! Ne mozes me ubiti ni sa tim slatkim usnama sa kojih sam zedan pio lazi tvoje i osecao se tako napojen.Ne ! Ne mozes me ubiti cak ni tim milim glasom koji me je budio svake zore...Ne! Ne mozes me ubiti jer ne zivim vise za tebe,ne zivimi vise za lazne ideale sa tvojim likom,za farse sa tobom u glavnoj ulozi.Ne! Nemas ti toliki luksuz...Ja sam ti gao dao! Ja cu da ti ga i uzmem ! Bez mene ces i dalje biti tako obicna....Bez mene neces bita tako cista i nevina...Ali..briga me ! Ne zivim vise za tvoj dah,za tvoje oko,za tvoju suzu,za tvoje korake...Zivim za sebe ! I za nadu da ce doci ONA..ona koja ce znati da ponese svaku moju notu,svaki moj stih.Koja ce se smejati mojim glupostima,slusati savrsenstvo mojih nesavrsenih misli,citati moje sazete misli izmedju mojih zbjijenoh redova teksta,crtati mi kad ne razumem,biti tu.....
Zato ne mozes me ubiti...nikad nisi ni mogla...jer cu mozda jednog dana...ja zatrebati njoj......
 

Back
Top