Ti ćeš da mi pričaš - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

pura moca

Ti ćeš da mi pričaš

Oceni ovaj blog
Desi se gdekad da se u razgovoru spomenu godine kada smo još išli u školu ili tek izašli iz vojske pa se setimo kako u Beogradu nije bilo mnogo mesta gde bi se kasno uveče otišlo na piće i onda mi saučesnici u razgovoru ispametuju o Poslednjoj šansi (Taš) i Belom gradu (Zelenjak), eto, navodno si na ta dva mesta mogao da odeš u bilo koje doba, a oni koji su stvarno skitali (a ne kao ovi prvonavedeni čuli samo u priči o tim čuvenim kafanama) sete se i Topčiderske noći koja je bila fensi mesto i morao si da imaš auto da bi tamo stigao i dosta novaca da podneseš cene, i tu se završava poznavanje ugostiteljskoobjektne istorije našeg glavnog grada, a ja ih onda pogledam prezrivo i kažem: "A Brodarska kasina, niste tamo išli, papani?" Brodarac je imao urnebesno radno vreme od šest popodne do dva noću i tamo su se mogle videti fizionomije za koje je Lee Van Cleef mala maca.

Pošalji "Ti ćeš da mi pričaš" na Facebook Pošalji "Ti ćeš da mi pričaš" na Google Pošalji "Ti ćeš da mi pričaš" na My Yahoo! Pošalji "Ti ćeš da mi pričaš" na Live Pošalji "Ti ćeš da mi pričaš" na MySpace Pošalji "Ti ćeš da mi pričaš" na Twitter Pošalji "Ti ćeš da mi pričaš" na Digg Pošalji "Ti ćeš da mi pričaš" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari