СЛОБОДА НАВИЈАЧИМА!

ISTINA KOJU POLICIJA ZELI DA SAKRIJE OD SVIH NAS !

Naime vec danima preko svih, al' kad kazem svih mislim i bukavlno svih medija traje hajka na navijace kao trenutno najveci problem ove nesretne drzave. Znaci hapsenja su svakodnevna, izivljavanja najgore vrste, po 30 dana pritvora u startu kao da su u pitanju kriminalci najgore vrste koji bi mogli da utichu na svedoke putem zastrashivanja i slichno, dok se na drugu stranu pravi kriminalci, mafjashi opusteno pustaju na slobodu posle saslushanja. E sad zapitajte se odakle odjednom sva ta hajka i to bukvalno sa svih medija, zar to ne izgleda malo onako da kazem cudno, zar vam se mozda ne chini da je drzava uz pomoc policije uplela svoje prste i nalozila svim medijima kako da deluju OR ELSE a samo da bi skrenuli narodu paznju sa nekih DALEKO KRUPNIJIH PROBLEMA ? Shta li nam se to sprema tako krupno kad se u samo jednoj nedelji hapse navijachi Zvezde i Vojvodine i odredjuje im se pritvori do 30 dana shto do sada josh nije zabelezeno...

http://slobodanavijacima.blogspot.com

Ako zelite da saznate jednu drugachiju istinu, znachi ne onu koja se plasira preko svih zivih i mrtvih medija, ako zelite da vidite kako izgledaju pravi pokusaji ubistava a ne ono sto je Urosh Mishic navodno uradio, posetite ovaj BLOG gde ce u narednim danima biti dokumentovani svi sluchajevi policijskih pokushaja ubistava i te jedne osionosti i bahatosti koju plasiraju vec godinama unazad a posebno se iskazala od pochetka vladavine rezima Slobodana Miloshevica pa preko demostracija, smene vlasti, nove vlasti i jos vece represije od strane policije, znachi ja se jasno secam Slobine policije i tih batina i shok bombi , tukli su i oni ali ova danashnja prvo Jochiceva pa Dachiceva je mnogo bolje opremljena i medju najorganizovanijima u Evropi shto se tiche ulichnog nasilja a i ovako, znachi ako postoji neka grupa HULIGANA u Srbiji, onih sadista najgorih - koju biste VI grupu stavili kao prvi na vashu listu ?

Ja bih stavio upravo POLICIJU na ubedljivo prvo mesto jer su to neljudi bez imalo mozga ali zato sa oklopima, kacigama, suzavcima, shok bombama, pishtoljima, kalashnjikovima, shtitovima, pendrecima i naravno onim cokulama za surovo shutiranje ljudi u stomake i gazenje na podu, i shto je josh bitnije zadojeni su neverovatnom mrznjom prema svemu shto dolazi iz gradova jer su dovedeni ko zna iz kojih vukojebina. Naravno ne treba zaboraviti ni na njihovu psihopatsku pozadinu, jer ko josh normalan zeli da postane policajac ulichar-prashinar kome je u opisu posla da sheta pendrek i batina ljude, kakvi su bre to mentalni sklopovi ?
Ja iz svega ovoga shto znam o njima i iz licnog iskustva a i ovako mogu da zakljuchim samo da policajac moze biti samo chovek koji je pre svega SADISTA znachi klasichan onaj psihopata koji je kao mali dechko muchio sitne zivotinje, cherechio zabe, ubijao machke i slichno...i naravno bio maltretran od strane roditelja ili koga vec sve ne, naravno i pedofilija, incest sve je moguce, jer sve su to incijalne kapisle koje kasnije stvaraju JEDNOG PRAVOG PSIHOPATU SADISTU...

E takvi ljudi-neljudi danas rade shta god im je volja i zato ako i dalje sumnjate u ove moje iskaze proverite chinjenice sa ovog bloga, pa sami prosudite ko je tu zapravo PRAVA STOKA, znachi ne kazem ja da navijachi nisu krivi za incidente, za koga se posumnja da je pochinio neko krivichno delo da mu se prvo POSHTENO SUDI pa ako se dokaze da je kriv, na robiju lepo kolko god bre treba, ALI PO ZAKONU a ne po nalozima odozgore ili vec odakle.

Nemam nameru ja sad nikog ovde da pravdam jer ima budala i sadista i medju navijachima da se ne lazemo, ali nisu vecina, naprotiv u velikoj su manjini takvi, i to je tako jbga, niko nije imun na sadiste, ima ih medju navijachima, ima ih i medju radnicima, seljacima, intelektalcima, ima ih bre svuda i to nije sad specijalno rezervisano samo za jednu posebnu grupaciju ljudi, ali zato samo POLICAJCI su jedina ORGANIZOVANA GRUPA gde za bezocno nasilje niko ne odgovara jer se nasilnici/sadisti kriju iza tih uniformi i znachki.[/b] I zaista nemam nameru ovde nikog da pravdam, ko je kriv nek robija ali upozoravam na ovu pojavu u nashem patetichnom anti-drustvu, jer JEDNO je kada imash sadiste medju obichnim ljudima, koje mozesh da uhapish ako naprave neko nedelo pa da ih poshaljesh u zatvor a drugo DOBRO ORGANIZOVANI, brizno uzgajani godinama POLICAJCI u sluzbi rezima koji mogu da se izvuku sa bilo kojim krivichnim delom, znachi taj policajac moze da bukavlno ubije nekog i da prodje nekaznjeno (imali smo sluchaj nedavno), a da ne prichamo o tome da kuci bije zenu, maltretira decu ko shto su i njega maltretirali njegovi roditelji ili vec koji staratelji, znachi HOCU DA KAZEM da su tim sadistima u poslednje 2-3 nedelje date totalno odreshene ruke da rade shta od im volja (LICENCE TO KILL fazon) znachi oni da biju i hapse ko im se ne svidi, dalje tu je sudstvo da odma' dodeli 30 dana pritvora i tako to ide dalje ko u mashini, ubace te i gotov si , i dok se okrenesh eto te na robiji a da te neko pita shta si uradio da dobijesh bash tolko ogromnu robiju i ti mu kazesh da si ukro "dzak kroompira" i svi ti se smeju jer ne mogu da poveruju da su oni kriminalci dobili neke mizerne kazne a ti za taj "DZAK KROMPIRA" dobio kolko vec mrtvih godina robije.

Znachi apelujem na sve ljude da danas ne bude onaj losh fazon : ma ko ih bre **** to je navijachka stoka, i treba da robijaju, treba i vece kazne zatvora da dobijaju, treba i jache da ih bije nasha narodna policija - a sutra kada se i VAMA tako neshto (daleko bilo) dogodi da krenete da kukate i da plachete, i da trazite nekakvu pravdu, jer pravdu danas u Srbiji ovakvoj kakva je nazalost (nikakva) NECETE NACI, PRAVDE znachi NEMA, ali N-E-M-A !!!
...ima je dodushe AL' SAMO ZA TAJKNUNE, za bogatashe i sve ostale bliske rezimu i politici uopste, znachi postoji taj jedan manjinski sloj ljudi u ovoj zemlji od politichara preko kriminalaca, estradnih zvezda, novinara leshinara, i svih ostali koji su povlashceni i nedodirljivi, i drugi nizi sloj tj. svi mi ostali (velika vecina) koji nemamo ama bash nikakva prava, tj. imamo mi ta prava al' SAMO AKO CUTIMO I TRPIMO shta god nam servirali. I sad znachi kada je REZIM shvatio pouchen iskustvom iz 90-ih kad su bili u opoziciji (mada tu im je Ivica stara garda - skroz opushteno) DA NE VALJA IMATI NAVIJCHE PROTIV SEBE JER TAKAV REZIM PADA PRE ILI KASNIJE, uvideli su da treba da podele narod tako shto ce putem bukvalno svih medija i shtampanih i elektonskih pustiti prichu o nekakvom navodnom pokushaju ubistva i navijachkom neobuzdanom divljanju kome nema kraja - a sve to samo da bi narod koji veruje iskljuchivo medijima pocheo da sve shto ih tishti i muchi (siromashtvo, nezaposlenost...) svaljuje na te "zle navijache". Ako se ko se seca, ovo je ista situacija ko iz 90-ih samo shto je tad bio taj samo jedan RTS dnevnik, i par shtampanih medija a danas poshto su shvatili da im nece proci na samo jednom dnevniku ako ih ima josh 20 komada onda su reshili da upregnu sve svoje cinkaroshe novinare (naravno nisu svi drukare, chast izuzecima), sve svoje kerove, sve sluge rezima od '91 pa na ovamo, da pishu i da se rastrche i razmashu na sve strane da se to makar i silom nekako UTUVI narodu u glavu da su oni jadni nevini fini jedni policajci, jedan proevropski sistem vrednosti tolerancija i slichne lazi i licemrje za maznje ochiju, a sa druge strane da su najveci problem TE mafijashke oranizacije pod imenom Navijachi, Huligani i slichno koji zele da ubijaju policajce i maltretiraju obichan poshten svet...znachi oni zele da nas prvenstveno sve zavade, da nas lepo podele pa onda svako ko ima bilo shta da kaze protiv bilo chega da moz' se ukloni u roku od 24 sata...jer kako je krenulo tome se tezi...ja ne vidim drugi scenario...al zaista ne vidim kuda ovako brutalna represija vodi...

Da ne bih bio pogreshno shvacen jer mnogi vole odma' sve da vade iz konteksta, napomenucu samo da niti jedan rezim u ovoj Srbiji NIKAD nije valjao - A ZASHTO ? Zato shto je policija uvek radila svoj dobro poznati posao, znachi ja ne mogu da poverujem da ima josh ljudi u Srbiji koji veruju da je to neka nova policija, da to nisu isti oni Slobini batinashi iz 90-ih, shta vi mislite, zar zaista mislite da su se takvi povukli a da su doshli neki novi fini, korektni i slichno ? Nemoj da se lazemo jbga...

Ista je to ekipa, isti su to batinashi samo su sad stariji i iskusniji...a o politicharim isto nemam puno bolje mishljenje, jer evo :
Chime se ti politichari zapravo bave ? Ja islim da je to svakom jasno da je njima svejedno dal' su na vlasti ili u navodnoj opzoziciji dogod primaju te poslanichke plate, dogod imaju ta pajsles mesta u upravnim odborima i slichno, znachi saradjuju sa tajkunima i ovi iz vlasti a normalno i ovi iz opozicije...i svako ko mi kaze kao ovi su OK, ovi su poshteni : aloo bre ko je bre poshten ?!
Kao shto se u policiju ulazi da bi mogo legalno, nekaznjeno da bijesh ljude i da se izvljavash isto tako se u politiku ulazi da bi se okoristio, retki su ti naivni ljudi koji su ushli da bi navodno pomogli svom narodu, ja u to ne verujem, mozda i postoje ali u velikoj manjini : 0,1 % je takvih...ako ih uopshte i ima...

Znachi, ne zanimaju me politichari, ne zanima me nikakva ideologija samo ZELIM DA PRESTANE ovo shto se deshava trenutno u Srbiji a shto bi moglo da eskalira u mnogo veci sukob i u ko zna shta josh sve ne.

I zato vas molim, da ako ne verujete meni posetite ovaj BLOG , jer nazalost josh jedino nam je ovaj INTERNET ostao, svi ostali mediji u Srbiji su pod strogom kontrolom REZIMA I POLICIJE.

ISKLJUCHITE TV - UKLJUCITE MALO TAJ MOZAK ZA PROMENU pobogu bre ljudi, pogledajte i drugu stranu medalje pa onda sudite - OK ?

http://slobodanavijacima.blogspot.com

Пренето са сајта www.srpskatribina.net
 
Sve sam te razumela, i porucujem ti, koliko god to bilo starsno : STRPLJEN=SPASEN. Dzaba mi obicni znamo sta je istina kad je mnooogooo bezmogasa u svim institucijama i kada ovoj Srbiji odavno pametni ne trebaju, zato i hoce da Vas ucutkaju. Pa sta mislis, sa koliko frke i ljubomore su svi oni posmatrali godinama unazad Vas navijace Red Stara ??? Da su mogli sve bi dali da ih primite u svoje redove, e sada je doslo njihovih 5 minuta, i zato te molim da se nekako sacuvate, SILA BOGA NE MOLI. Budite mudri i pobedite ih pamecu, pa oni su samo sitne jajare naspram Vas. Bice jos Zvezde i jos Japana, mora se ovo izdrzati i mudro preziveti, pozz svima
 
Poslednja izmena:
Мани се ти непотребних коментара... Пали бре, исто се дешава и са твојим фирмашима, погледај колико су вам људи похапсили пре неки дан ни због чега и без икаквог доказа!
 
Zakon bi u svakoj drzavi trebao da se postuje, ma kakva drzava bila. Nasa drzava je na nekim raskrsnicama bez semafora,ali postoje neki signali.Svako ko zeli da sve bude u redu i miru ne treba da divlja i remeti drugoga.Navijaci treba da se ugledaju na one iz iste branse koji su davno prestali da ruse svoj klub neredima, da bi sad njihovi klubovi vredeli milijarde para i postali grana industrije!! Nasi navijaci i uprava nemaju dogovor o tome i svako misli da zna najbolje! Neka se navijaci zapitaju koliko bi ljudi bilo na tribinama sa decom i zenama da nema ovih sranja na stadionu!? Koliko je to para vise i bolje za klub?
Policija samo obavlja svoju duznost, u ugovorima koji nalazu, oni moraju da obezbedjuju utakmicu od nereda.Svaki napad ili pokusaj na njih im daje odresene ruke za pendrecenje, a tu stradaju najcesce neduzni, ali to je opet krivica navijaca (zasto je doslo do toga?). U ostalim slucajevima, pandurinemaju prava da dotaknu bilo koga!!
I panduri su ljudi,imaju zene, decu,rodbinu kao i svi. Nije ni njima sve jedno stati pred rulju koja hoce da ti nabije baklju u usta.To su najcesce ljudi koji nisu imali drugog izbora u zivotu pa su zbog bolje zarade spremni da se mlate,idu na terene,stanu pred huligane,...a jos im smanjili platu.
Huligani su mahom napaljeni klinci,koji su uglavnom mamini i tatini sinovi, znaci keve i calci im advokati a vamo im se deca bacila na haos i osilila se, a zasto? Kome se dokazujuci? Zasto na stadion ici sa palicama,bakljama,nozevima,... ako se ide gledati jedna utakmica?
A sad kad dobiju presudu, cela drzava im kriva? A ovamo hteo da lincuje coveka na tribinama, da ga smali!!?? Ima li smisla? Sta treba, da mu se dodeli medalja za napad na ZAKON !!?? ma dajte ljudi...
Sam sam bio napadnut od blesavih klinaca i bio pokraden na sred ulice, i sta sad, treba da kazem pandurima ''neka ih, mladi su'' ??!! Ma bre, da sam u tom trenutku bio naoruzan pobio bi ih sve !! ma ko bio da bio ! E, to je ono o cemu pricam, klinac od 17 godina treba da pravi haos, i da mu niko nista ne moze? a sta ce sa njim biti za jos 10 godina? Takve kazna zatvora stize pre ili kasnije, ako ne plocnik asvalta !
 
Kad procitam ovako nesto, kao sto je ova recenica pred kraj, boldovana i uvecana... ne mogu da se otrgenm utisku da se na neki nacin radi o cistoj pretnji.
I to potvrdjuje moje sumnje od pocetka afere. Kad bi navijaci poceli da prave opsti haos zbog svega ovoga, mislim da bih bio u prvim redovima, ne sa motkom, ne sa stanglom, nego sa katanom da im јebem mater do iznemoglosti, taman ziv ne izasao iz sukoba.

Do koje granice moze ici bezobrazluk danasnje tesko razmazene omladine, to um ne moze da pojmi.
 
Да имам власт и контролу над МУП-ом,ја бих навијачке групације(насилне распуштене клинце) пустио да се међусобно побију и истребе до последњег.Не бих слао полицију да их чува од самих себе.

Потребите се,биће и вама и нама лакше без таквих насилничких група која прете физичким и правним лицима како се њима ћефне.
 
Навијачи су насилчничка група исто колико и мурија. Види се да никад нисте добили пендрек преко леђа кад овако причате... А они кад бију они БИЈУ!
Пример класичног бахаћења, додуше не код нас, него у комшилуку али то је исти потпуно принцип, исти менталитет, само се код њих пише отворено о томе а код нас не...
http://www.armada-rijeka.hr/izvjestaj.php?id=376

No justice, no peace, **** THE POLICE!!!

пс. а ви да сте отишли на две текме у животу и да видите какво је то понашање ''органа реда'' знали би о чему се овде прича и зашто, али пошто се информишете преко ТВ ДНЕВНИКА не знате *******...
 
Evo, ovo mi je drugi put da ostavljam ovaj komentar, posto je autor teksta izbrisao isti. Nadam se da ce pokazati dovoljno postovanja da to ne uradi ponovo.
Komentar je glasio:
Daaaa, policija bas maltretira te civilizovane, kulturne, lepo vaspitane ljude. Skoro da mi ih je zao. Mozda bi trebalo da osnujemo neku nevladinu organizaciju kako bismo im pomogli. Pa, ne rade oni nista lose. Samo se tuku, pokusavaju da ubiju jedni druge, lome, peku bakljama i slicno.
Zatim je autor moj komentar prepravio u:
"Ja sam stoka rezimska."
 
Poslednja izmena:
Da, mene politicari placaju da po forumima propagiram njihove stavove i misljenja. NEMOJ DA BRISES MOJE KOMENTARE. Ako si vec omogucio postavljanje komentara na svoj blog, onda budi spreman da se suocis sa razlicitim stavovima od svojih. Zalosno je sto sa skoro 18 godina nisi to u stanju. To, naravno, govori puno o tebi. Kao pripadnik gorpomenute drustvene grupacije (navijaci) ne mozes biti kompetentan da objektivno procenis da li je ono o cemu pises tacno ili nije. Zato, "dragi" moj nezreli prijatelju, bar postuj tudje misljenje iako se ne slaze sa tvojim.
 
Какав коментар таква и реакција... Примети да је само твој избрисан био, зато што пишеш глупости о којима немаш појма, али битно да си се ТИ јавио, оставио своје бљувотине овде, упућен си знаш све, а информишеш се преко новина...
И у праву си, зашто би ја своје живце губио овде читајући ваше небулозе!? Од сада више није омогућено остављање коментара!
 

Back
Top