Danas ću da bijem Djošu ...

Danas ću da bijem Djošu...


Srk ...

Da...konačno je došao i taj dan, pa svi oni koje to uopšte interesuje mogu da pogledaju na Pinku večerašnju epizodu serije '' Seljaci '', i vide kako to izgleda kad ja bijem Djošu i pri tom mu cepam predizborni plakat koji nosi...sad, ne bih da Vam kvarim užitak i prepričavam šta se sve tu dešavalo, samo ću za neupućene napisati da sam ja onaj u crnoj kapi ( a ne onaj u šajkači ...:)...), i da ako večeras propuste da gledaju neka ne očajavaju, ima i sutra repriza u 11č.....u svakom slučaju ja ću gledati oba puta...

Srk ...

I nije to sve što sam hteo da napišem u vezi ove serije...

Srk ...

U subotu mi se dogodila scena kao iz '' Profesionalca ''...
Ulazi u moju sobu brat i kaže mi : '' Traži te jedan čovek ''...
'' Koji čovek..'' – pitam ja.
'' Ti ne znaš ko sam ja ...'' – govori mi čovek i ulazi sa bratom kod mene....
I da dalje ne tupim i da vas ne držim u neizvesnosti, ispalo je da ove nove epizode koje snimaju, snimaju tu ispred moje kuće, pa im treba jedna prostorija za šminkernicu, a nekako su zaključili da bi im baš moja dnevna soba odgovarala...i dok sam se ja mislio šta da uradim ( ipak umetnost je u pitanju, pa makar bila i sedma a ne prva...a i sam sam umetnik pa se valjda od mene očekuje da se solidarišem sa kolegama ), čovek mi reče da se to plaća, i reče mi neku cifru od koje mi zadrhtaše kolena....I mada mi je to zazvučalo neverovatno ( ja najbolje znam kako je teško verovati seljacima...a još teže onima sa kravatom i firmiranim odelima ), nije to ono što me je opredelilo da im izadjem u susret, već mogućnost da upoznam sam krem našeg domaćeg glumišta...one najveće ( kako po talentu tako i po gabaritu )...I tako...pristanem...

Srk ...

I tako...mnogo sam poznatih upoznao ovih dana...a i nisam trošio vreme na prazne priče nego sam ih upoznao sa svojim radom na blogovima, a neki su obećali i da će da se uključe kao blogeri na pojedine sajtove...Sa Djošom mi je bilo najteže....To je jedan mnogo težak čovek... ( ja bar mislim, preko 120 kila žive vage ), pola sata mi je trebalo da ga ubedim da mi se kao bloger pridruži na Krstarici...Morao sam da mu objašnjavam da su tamo sve fini i kulturni ljudi, da ga obožavaju i da im samo još on fali...Izgleda da je prelomio kad je čuo da je tamo mnogo popularan...Ja bar tako mislim, ali ne bih smeo da tvrdim...

Srk ...

I tako...baš je bila gužva kod mene ovih dana...A kada bih vam rekao ko je sve od poznatih sedeo na mojoj wc šolji, mislim da bi ste se oduševili....Rešio sam da je ne perem narednih sedam dana...čisto ono iz poštovanja...

Srk ...

I tako...to bi bilo skoro sve...i samo da ne zaboravim...Ne ostavljajte mi komentare tipa...Ja ne gledam Seljake a pogotovo Pink...i onako Vam neću poverovati...pa da...

Srk ...

U Beogradu 29.09.2008 god.
 

Back
Top