RIJEČI I SLIKA ĆE VAM REČI SVE..... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

RIJEČI I SLIKA ĆE VAM REČI SVE.....

Oceni ovaj blog
umjesto mene.......)

Nemoj čekati da neko drugi započne. Na tebi je danas red da otvoriš krug radosti. Ponekad je dovoljna mala iskra da zapali veliku vatru. S iskrom dobrote moglo bi se početi mjenjati svijet. Ljubav je jedino blago koje se množi dijeljenjem. To je jedini dar koji se sve više uvećava što se više troši. To je ujedno i jedino poduzetništvo u kojem se upravo trošenjem više zarađuje. Poklanjaj to blago, razdijeli ga, razbacuj ga na sve strane, do dna isprazni džepove i košare, isprazni čašu i sutra ćeš ga naći još više nego si ga imao juče.♥ ♥ ♥

Preuzeto sa FB-a....

Pošalji "RIJEČI I SLIKA ĆE VAM REČI SVE....." na Facebook Pošalji "RIJEČI I SLIKA ĆE VAM REČI SVE....." na Google Pošalji "RIJEČI I SLIKA ĆE VAM REČI SVE....." na My Yahoo! Pošalji "RIJEČI I SLIKA ĆE VAM REČI SVE....." na Live Pošalji "RIJEČI I SLIKA ĆE VAM REČI SVE....." na MySpace Pošalji "RIJEČI I SLIKA ĆE VAM REČI SVE....." na Twitter Pošalji "RIJEČI I SLIKA ĆE VAM REČI SVE....." na Digg Pošalji "RIJEČI I SLIKA ĆE VAM REČI SVE....." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. faraonn (avatar)
    ...mislim
    da misliti je
    najbrži put
    ka bezdanima
    na poljima
    gdje emocije cvjetaju
    vrlo rijetko se
    iskreni i dobronamjerni
    s r e t a j u ...
    a
    vjerovati se
    m o r a ...
    ...moja ,-Prijateljice...
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Dobro jutro hrabra curo

Da....ljubav je baš to jedistveno blago čijim davanjem postaješ sve bogatiji.
    Davanje ljubavi izaziva taj prelep, topao osećaj posebno kada naidješ na raširene, tople ruke prijatelja da to davanje primi. Onda je to zaista uspešno preduzetništvo.
  3. sirijus49 (avatar)
    Hvala!
  4. zxy (avatar)
    Ma reči su OK
    al ja više volim plavuše
  5. 123loncar (avatar)
    Hvala !
  6. DUNJA W (avatar)

7. DUNJA W (avatar)
  8. Danijel1960 (avatar)
    HVALA TEBI
    Ažurirano 20.01.2013. u 20:34, autor: Danijel1960