ŠTRIKANJE...:) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

ŠTRIKANJE...:)

Oceni ovaj blog
Došle dvije bake u kineski restoran i naručile jelo.
Donio konobar sve, a između ostalog i štapiće za jelo.
Pogledaše se međusobno, pa mu se jedna obrati:
- "Ali sinko, mi smo došle da jedemo ne da štrikamo!"

I ja sam gledala svoju baku kako vitla tim štrikačim iglama kao mačevima a iz toga vitljanja izlazile su tako meke i tople stvarčice...ja pokušala....ali kad imam dvije lijeve ruke i dvije lijeve noge za te krasote koje izlaze iz tih čarobnih igala...jer za mene je to uvijek bila čarolija...
i eto, ovaj simpatični vic podsjetio me i vratio u prošlost dok je moja baka štrikala, sjedile smo uz kamin i iz njenih usta izlazile su toliko predivne priče o ljubavi, sreći, malim čarobnjacima, princezama i kraljević koji samo mene negdje čeka da me ne bijelom konju odvede u svijet mašte i čarolija...a duge te meni divne žene nema na tome svijetu..ali kao da je uvijek ovdje...još uvijek čujem u glavi njezine mile tople i nježne riječi..i nedostaje mi beskrajno kad dan krene loš, po zlu....nedostaju mi njene staračke ruke koje su me tako često grlile i njezino šaputanje: biti će sve u redu, sve će biti u redu.....

Pošalji "ŠTRIKANJE...:)" na Facebook Pošalji "ŠTRIKANJE...:)" na Google Pošalji "ŠTRIKANJE...:)" na My Yahoo! Pošalji "ŠTRIKANJE...:)" na Live Pošalji "ŠTRIKANJE...:)" na MySpace Pošalji "ŠTRIKANJE...:)" na Twitter Pošalji "ŠTRIKANJE...:)" na Digg Pošalji "ŠTRIKANJE...:)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari