VODA + PATRITIZAM = NEOGRANIČENA VLAST - a kako mi stojimo tu !? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

VODA + PATRITIZAM = NEOGRANIČENA VLAST - a kako mi stojimo tu !?

Oceni ovaj blog
"Nikola Selaković tokom jednog predavanja oteo studentkinji flašicu s vodom i zavrljačio je u kantu za smeće zato što voda nije bila naša, srpska, nego uvozna, hrvatska, dakle dušmanska. Ovo uopšte nije naivno.....Bio je to patriotski gest. Hteo je da studente nauči da kupuju našu „robu“. Gledam tako popečiteljevu sliku - elegantan momak, nema šta - i sve nešto mislim: kako li bi hadžija-popečitelj reagovao da njemu neko otme odelo, sat i službeni mercedes i da sve to, kao robu inostranog porekla, pobaca na đubre? "

Duboko cenim ovakav stav : " nimalo ne volim bezveznjakoviće koji se kriju iza Kosova, na kome nikada nisu bili; iza Svetog Save, o kome ne znaju ništa; iza ćirilice (koju s mukom žvrljaju), i iza srpske robe, kojoj najčešće pretpostavljaju uvoznu " --- jer se jasno distancira od ČISTE SRPŠTINE ; koja kao kopilče balkanskog cincarizma i jevrejštine, hara već vek ipo našim prostorima - koju nam usadiše slavjanski prijatelji i ugarski finansijeri dičnim nam prosvetitelja ; da nas arči i doaka , lagano i natanane. To ništačko kopilče od duhovnosti , uvek je grđe od najgrđih ljudi međ nama nagrađivalo, odlikovalo , spomenike im dizalo i neograničenu vlast im davalo. Spasenja kao da nam nema od nje !?
Pored pobrojanih svojstava srpštine, kojom je popečitelj ispunjen , dodao bih još nekoliko svojstava kojima je neograničeno obdaren i zbog kojih je i primljen međ reciklirane : njegov bahat , grub i nasilano omalovažavajući odnos prema tuđoj imovini . Popečitelj zna, da se na malim matrijalnim vrednostima gubi obraz / čast i stiče poverenje recikliranih ( radikala , socijalista i regionalnih demokrata - svekolikih patriotskih branilaca i hranilaca srpštine ) ; a na velikim pljačkama i lažima , stiče lojalnost i političko prijateljstvo njihovo .
A onaj ko dirne u njihovo, džaba se rađao majci ( a mercedesi , armani , roleksi i šta ti ja znam , sve je to srpsko i patriotizmom oplemenjeno, kad je u njihovim rukama ) !

Pošalji "VODA + PATRITIZAM = NEOGRANIČENA VLAST  - a kako mi stojimo tu !?" na Facebook Pošalji "VODA + PATRITIZAM = NEOGRANIČENA VLAST  - a kako mi stojimo tu !?" na Google Pošalji "VODA + PATRITIZAM = NEOGRANIČENA VLAST  - a kako mi stojimo tu !?" na My Yahoo! Pošalji "VODA + PATRITIZAM = NEOGRANIČENA VLAST  - a kako mi stojimo tu !?" na Live Pošalji "VODA + PATRITIZAM = NEOGRANIČENA VLAST  - a kako mi stojimo tu !?" na MySpace Pošalji "VODA + PATRITIZAM = NEOGRANIČENA VLAST  - a kako mi stojimo tu !?" na Twitter Pošalji "VODA + PATRITIZAM = NEOGRANIČENA VLAST  - a kako mi stojimo tu !?" na Digg Pošalji "VODA + PATRITIZAM = NEOGRANIČENA VLAST  - a kako mi stojimo tu !?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari