Kad se spremaš na put.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Kad se spremaš na put....

Oceni ovaj blog
idem na put..a ne znam gdje mu je odredište....putujem prema nekom danu.....a on nikako da stigne..da odahnem...da predahnem...da mi koferi padnu na pod...da skinem taj teret sa sebe....samo putujem...čekajući odredište..stanicu gde silazim....a put se odužio....nestrpljiva sam...prestrašena...konfuzna.....gdje je kraj....gdje je ishodište kojem putujem....
što me čeka na kraju toga puta...tko me čeka...hoće li biti nekoga da me zagrli kad stignem....ili ću usamljeno stajati na toj zadnjoj stanici....sa tugom u očima....
da li će mi osmijeh obasjati lice....ljubav zagrliti srce...dušu....na toj mojoj posljednjoj stanici....

Pošalji "Kad se spremaš na put...." na Facebook Pošalji "Kad se spremaš na put...." na Google Pošalji "Kad se spremaš na put...." na My Yahoo! Pošalji "Kad se spremaš na put...." na Live Pošalji "Kad se spremaš na put...." na MySpace Pošalji "Kad se spremaš na put...." na Twitter Pošalji "Kad se spremaš na put...." na Digg Pošalji "Kad se spremaš na put...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sirijus49 (avatar)
    Veruj u sebe, biće sve ok!
  2. 123loncar (avatar)
    ..ljudi ne gurajmo se pred božija vrata , doćiće on po svoje - bez zakašnjenja... zato hajd da živimo život u dobrom raspoloženju i vedra duha !
  3. 123loncar (avatar)
  4. LJILJA MMM (avatar)
  5. DUNJA W (avatar)
    ja verujem da ces ipak na neka lepsa putovanja...na mesta koja ces sama odabrati....i da tvojoj putanji na ovoj planeti se jos ne vidi kraj...
  6. Danijel1960 (avatar)
    ...
    Ažurirano 20.01.2013. u 20:33, autor: Danijel1960