Sve maštovitije krađe po srpskim prodavnicama - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

Sve maštovitije krađe po srpskim prodavnicama

Oceni ovaj blog
"U poslednje vreme su sve češće krađe kada lopovi uđu u radnju, napune korpu, i jednostavno izađu napolje bez da plate."

Interesantan je vokabular , kojim nam se saopštavaju događaji u društvu . Za sitne nedozvoljene stvari , koje počini uništeno i obezčašćeno stanovništvo u suludom nastojanju da opstane - pojava se imenuje pravim imenom: prevara , krađa , nasilničko ponašanje, razbojništvo . Kad politički kriminalci i ratni profiteri opljačkaju firmu / banku i sl. , pa je otkupe za siću i otpuste zaposlene - e , to je sanacioni tranzicioni postupak i spašavanje državne ekonomije, te profitabilno poslovanje i domaćinsko postupanje ; čist patriotizam . Ne retko, takvima se dodeljuju plakete , medalje , ordenja - državna priznanja .
Nesreća ovih patriota postaje njihova nezajažljivost i sebičnost - kad prestanu da dele sa časnim političarima ekstra profit , te pomisle da su oni sva vlast u državi i sve iznad toga .
U ovakvim radnjama ( džeparenja , prosijačenja , krađe po radnjama i pljačkanja frižidera i zamrzivača po stanovima ) , ne mogu se zateći deca političara i biznismena - čak ni onih kontraverznih ; ponajmanje exministarska deca i diplomata / familija ili oni koji su na njihovim platnim spiskovima .
Po samoposlugama operišu očajnici i njihova deca . Nek država osmisli ambijent u kome će se uposliti 2 miliona nesretnika, koja tumaraju kroz beznađe - gotov je sitan kriminal . Konačno , zbog ovakvog kriminala nismo u svetu na prvom mestu po stopi kriminaliteta ; zbog sitnog kriminala zadnji smo na spisku koji ocenjuje visinu standarda stanovništva .

Pošalji "Sve maštovitije krađe po srpskim prodavnicama" na Facebook Pošalji "Sve maštovitije krađe po srpskim prodavnicama" na Google Pošalji "Sve maštovitije krađe po srpskim prodavnicama" na My Yahoo! Pošalji "Sve maštovitije krađe po srpskim prodavnicama" na Live Pošalji "Sve maštovitije krađe po srpskim prodavnicama" na MySpace Pošalji "Sve maštovitije krađe po srpskim prodavnicama" na Twitter Pošalji "Sve maštovitije krađe po srpskim prodavnicama" na Digg Pošalji "Sve maštovitije krađe po srpskim prodavnicama" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. bakonja (avatar)
    "Iz dana u dan sve vise napredujemo ..." ...
  2. 123loncar (avatar)
    ...da, napredak u svakom pogledu !
  3. iamblond (avatar)
    Moj prijatelju, to je normalan slijed događanja na ovim prostorima gdje vlada samo zakon UZMI ZA SAMOGA SEBE /u političkim krugovima/, dakle bolje niti ne može biti. Dok narod gladuje neki sakupljajun bogatstva i za slijedeća pokolenja, tek onako da im se nađe. A ovce, čitaj MI, narod to sve gledamo. I na mojoj i na vašoj strani. Al eto braća slovenci bar nešto započeli a mi....nama je uvijek netko drugi kriv ....
  4. 123loncar (avatar)
    ...svaka čast slovencima ... neki vele da su kukavice , pa ne mogu da trepe ; a Mi, mi smo junačine pa trpimo i ćutimo - herojski veličanstveno...