Nakon godinu dana... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

smeh

Nakon godinu dana...

Oceni ovaj blog
Prošlo je godinu dana od kako smo se pronašli.
Prepoznali smo se odmah.
I tu smo...
Gde god da je, gde god da sam... prati me taj osećaj pripadnosti, neverovatne emotivne bliskosti... i još mnogo toga što jednostavno ne umem da iskažem.
Znači mi... baš, baš.
Od kada znam da je tu, osećam da i sama sebi značim više.
U našem prvom razgovoru, poželeli smo... čak obećli sebi i onom drugom... da ćemo to lepo što nas je obuzelo „trošiti“ pažljivo... lgano... da nam traje što duže...
Posle godinu dana i dalje imam isti neopisivi osećaj treperenja, „leptirića“ ili već kako ćemo ga zvati... onog trena kad samo pomislim na njega, na nas... na osećaj... emociju koja nas vodi.
Svi ovozemaljski događaji, sve ono što se na prvi pogled može videti ili lagano ispričati je samo mali... najminimalniji deo ove naše priče. One namenjene „normalcima“. I sve to je tako malo važno...
Ono što se stvarno događalo i događa njemu, meni, nama sve ovo vreme je priča koja se ne vidi i ne čuje... to je priča koju niko ne može da ispriča, a čini suštinu onoga što čini nas.
I verujem, veliki deo njega i mene.
Divno je zaspati i buditi se sa osmehom, divno je znati koga tražiti u snovima...
I tako godinu dana...
Bez obzira na sve ono ne baš lepo što svakodnevnica nosi...
I kao što svaki put više od toga što ne volim da izađem iz njegovog i pustim ga iz svog zagrljaja volim osećaj koji iz tog zagrljaja ponesem, tako je i suština i posebnost naše magije mnogo jača od svega što je oko nas...

Pošalji "Nakon godinu dana..." na Facebook Pošalji "Nakon godinu dana..." na Google Pošalji "Nakon godinu dana..." na My Yahoo! Pošalji "Nakon godinu dana..." na Live Pošalji "Nakon godinu dana..." na MySpace Pošalji "Nakon godinu dana..." na Twitter Pošalji "Nakon godinu dana..." na Digg Pošalji "Nakon godinu dana..." na del.icio.us

Ažurirano 12.01.2013. u 01:15, autor: smeh

Kategorije
Magija

Komentari

1. Doktor Zo (avatar)

2. smeh (avatar)
    Citat Original postavio Doktor Zo

Hvala puno...
    I tebi
    I
  3. LJILJA MMM (avatar)
  4. smeh (avatar)