...šućmurasto pa se ne vidi... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

742617000027

...šućmurasto pa se ne vidi...

Oceni ovaj blog
...nesto racunam u sebi..onako na prste..jes da ih u mislima imam svih 10 ...
...napomenuh li jos ranie da radetji kao drveta strugar izgubih dragocene parcitje mesa.. http://imageshack.us/a/img338/3749/akstrmkvk5.png ..
...al to me ne spreci da izvedem zivotnu racunicu te podvukoh crtu __________ shnjuuuuuuuf.. ...

...kacam bio starii punoletnik..stalno sam se bavio oduzimanjem..sebe...
...i poprilicno dobro sam to cinio..preduslov je bio da se uopste i ima sta oduzeti...
...sretja po tu psihosomatematcku radnju..u mom slucau..materiala je bilo u izobiljo..te pristupih radjenju..msm jednacine.. ...

...malo docnie..moro sam dase sabiram..te da izracunam koliko mie ostalo sebe od tolikog oduzimanja...
...koliko god da sam koristio pluseve u svom tom sabiranju..samo mie jedan plusitj pomogao..
...i to onaj sa sve gimnasticarem na njemu..hvala mu na tome.. ...

...potom je doslo vreme i za zivotno-matematicku radnju mnozenja..ta jedbnacina mie se neobicno svidela...
...cak toliko da sam vise puta ponovaljao jednu te istu radnju...
...kacam na posletku utvrdio gradivo..zakljucih..kako god se mnozio..rezultat je uvek bivao identican.. ...

...a onda..doslo je i deljenje..dadoh joj pola celokupne zajednicki stecene imovine..sasvim fer i ispravna racunica...
...nema tu mnogo sta da se racuna..zadatak i nie toliko tezak..celokupan zbir podelis na pola..i gotovo...
...s onim sto ti ostane..ako si resio sve ostalo ispravno..polozices..ako ne..nista jbg..ponavljas.. ...

...sve u svemu..zavrsni racun kaze da mi je jednako = sve ...

Pošalji "...šućmurasto pa se ne vidi..." na Facebook Pošalji "...šućmurasto pa se ne vidi..." na Google Pošalji "...šućmurasto pa se ne vidi..." na My Yahoo! Pošalji "...šućmurasto pa se ne vidi..." na Live Pošalji "...šućmurasto pa se ne vidi..." na MySpace Pošalji "...šućmurasto pa se ne vidi..." na Twitter Pošalji "...šućmurasto pa se ne vidi..." na Digg Pošalji "...šućmurasto pa se ne vidi..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari