ODKUDA KRENUTI.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

ODKUDA KRENUTI....

Oceni ovaj blog
Dugo me nije bilo na blogu....baš dugo...i toliko toga bih htjela napisati a sad ne znam odakle krenuti.....kao da je netko uzeo spužvu i obrisao te silne riječi koje su mi navirale kroz glavu....tabula rasa...to ostade...

A puno, puno toga se izdogađalo, toliko toga da teško da bi stalo u jedan blog...ali recimo da je sve počelo prije nepuna dva mjeseca...svi znadete koliko sam voljela jednog određenog čovjeka....i svi znadete da je on još uvijek gospodar mojeg srca.....i sad počinje ono čudno što se događalo....znadete da sam se razboljela,karcinom, on je i dalje ovdje, samnom, moj vjerni drug....ali isto tako sam napisala za terapiju rekonekcijom na koju sam otišla ali nisam išla sama...ta ljubav mojega života išla je samnom....i on je bio na tim tretmanima....
Ja sam ionako krenula jer sam vjerovala da dok još živim, mogu mu bar pokušati pomoći ako ništa drugo da idemo zajedno na te tretmane...i ...sad i sama ne vjerujem a doživljavam to svaki dan...baš svaki dan...kao da je nešto rastrgalo lance kojima je bio okovan...kao da je nešto velike kineske zidine u njegovoj glavi porušio ...ma kao da ga je netko pustio u novi svijet....druga osoba...drugi čovjek....osoba koju ne poznajem, ali znam da je osoba koju sam željela da bude...

Beskrajne nježnosti, podrška bez kraja, ljubav koja se osjeća u zraku...i riječi za koje sam mislila da ih nikada nećemo zajedno izgovoriti i slušati a što je bitnije ČUTI IH....
I ono što je najfascinantnije od svega, i on uživa u novome JA...osječa se to...vidi se iz njegovog smješka koji sam zaboravila kako izgleda....odlučniji je...čvrščih stavova...točno odmjerenih riječi kako prema meni tako i prema svima drugima...kao da je spreman na borbu sa vjetrenjačama za sebe i za nas...i ne kao da je spreman...spreman je!!

Pun je vjere u mene, u moju snagu da prebrodim bolest, a ja nisam sigurna u samu sebe...On to nadoknađuje kad padnem na koljena, kad nemam snage niti vjere u sutra....I ponekada me stisne u grudima jer se bojim vjerovati da je ovo nova stvarnost, avet prošlosti proleti glavom....i opet je on ovdje da svojim riječima otjera zle duhove....
A ja?? Ja kao da čekam da se probudim iz sna...a ne budi mi se....želim ostati u tome snu....
I opet vjerujem u bajke...u sretne završetke...i opet se veselim novom danu....jer me grije ljubav...jedini smisao mojega života....
I sutra idem na nove pretrage, oko 15 - 16 ovog mjeseca stiže eksperimentalni lijek za karcinom iz Amerike, i ......vidjeti ćemo...želim vjerovati da će sve biti dobro...da ću opet biti ona stara, nasmijana....zdrava....

Pošalji "ODKUDA KRENUTI...." na Facebook Pošalji "ODKUDA KRENUTI...." na Google Pošalji "ODKUDA KRENUTI...." na My Yahoo! Pošalji "ODKUDA KRENUTI...." na Live Pošalji "ODKUDA KRENUTI...." na MySpace Pošalji "ODKUDA KRENUTI...." na Twitter Pošalji "ODKUDA KRENUTI...." na Digg Pošalji "ODKUDA KRENUTI...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)

ljubav je sve.....sva snaga je u njoj i sav život....
    a ljudi......ljude je priroda stvorila da žive u paru...i to ne badava
    Tako mi je drago da ovo čitam.....
  2. Tol (avatar)
    Sunce moje drago, mila ženo...ništa nisam znala do sada o ovome
    Ljubim Vas oboje!
    Piši mi..ljubim te
  3. skura58 (avatar)
    Draga Prijateljice, drago mi je
    što si dobro.

VOLJA pobedjuje.

I mene se par puta posle teških operacija
    samo volja vratila.

Tebi šaljem puno pozdrava

4. sirijus49 (avatar)
    Drži se i veruj u Ljubav!!
  5. JA KOJI JESAM (avatar)
    Blondi,
    nisi sama, nikada nisi sama. Evo, čak i u ovim riječima je potvrda.

6. DUNJA W (avatar)
    Mila moja,dirnuta sam,mada si mi o ovome vec pisala...Veruj u ljubav i uzivaj u njoj....Sve ce dobro biti...ja verujem u to svim srcem...U mislima grlim te jako...
  7. DUNJA W (avatar)
  8. Danijel1960 (avatar)