Ko tebe kamenom ti njega krivakom - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Ko tebe kamenom ti njega krivakom

Oceni ovaj blog

Novogodišnji i Božićni praznici su vreme kada se oprašta onima koji su nas povredili,uvredili,lagali o nama...
Opršatam svima po onoj narodnoj 'ko tebe kamenom,ti njega hlebom' ali sa malo izmenjenim rečima 'ko tebe kamenom ti njega krivakom'.

Da ne bude zabune krivak je kukuruz belog zrna u narodu poznat još pod imenom tvrdunac,tvrdak ili osmak beli.Ovima kojima opraštam neka od njega naprave lepu belu kukuruznicu ili proju,projaru šta već žele ...

Eto, vi koji ste mene kamenom ja vas krivakom...

Pošalji "Ko tebe kamenom ti njega krivakom" na Facebook Pošalji "Ko tebe kamenom ti njega krivakom" na Google Pošalji "Ko tebe kamenom ti njega krivakom" na My Yahoo! Pošalji "Ko tebe kamenom ti njega krivakom" na Live Pošalji "Ko tebe kamenom ti njega krivakom" na MySpace Pošalji "Ko tebe kamenom ti njega krivakom" na Twitter Pošalji "Ko tebe kamenom ti njega krivakom" na Digg Pošalji "Ko tebe kamenom ti njega krivakom" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sirijus49 (avatar)
  2. miwka (avatar)
    Мислиш боље је ипак да једу проју....
  3. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio sirijus49
  4. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio sirijus49
    Zdravije je.
  5. skura58 (avatar)
  6. Tol (avatar)
    Sib...i ja tebi Praštam sve zaborave i bežanja i otudjenja i nevoljenje i nesimpatije i sve sa prefiksom :ne...

"Srbenda se pokoriti neda " ...Neka si u zdravlju i mekših kriterijuma...život curi opasno brzo da bi se o egu raspravljalo
  7. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Sib...i ja tebi Praštam sve zaborave i bežanja i otudjenja i nevoljenje i nesimpatije i sve sa prefiksom :ne...

"Srbenda se pokoriti neda " ...Neka si u zdravlju i mekših kriterijuma...život curi opasno brzo da bi se o egu raspravljalo
    Oprostio bih ti ali nemam sta. Zato ostani,zdrava i vesela,ostrog jezika..