Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani

PAČIJA ŠKOLA
Je's te čuli ljudi , otvara se škola za patriote časne. Učiće ih general Klark , od glave do pete, kako se brani srpstvo od englesko američke rakete !?

Edukacija oficira VS u „neprijateljskim redovima“

http://www.danas.rs/danasrs/drustvo...prijateljskim_redovima.55.html?news_id=253704


Negde sam pročitao, da izdajnike podjednako dobro plaćaju neprijatelji i izdani. Istorija je utvrdila ovu belodanu istinu kao strategiju ljudskog ništavila prema sopstvenom narodu , pa i prema ljudskom rodu . Balkan je prepun takvih izdajnika ,a nekima je sagradio spomenike do neba. Tako ova vest nije iznenađujuća za šumadiju i pomoravlje , jer starosedeoci ovih predela pamte bombe tih angloatlanskih zlotvora i kao savezničke i kao neprijateljske ; po onoj narodnoj : ko s' đavolom tikve sadi, obijaju mu se o glavu . A ovaj đavo umesto tikvi koristi bombe "Krmače" , sa osiromašenim uranihumom. A sve ovo govorim da ljudi znaju već nekoliko vekova, za to angloatlansko višnje prijateljstvo .... koje ruku na srce , u oba ta dva veka , više nas pobi i razori nek iko živi ( ruse i njihova bombardovanja izostaviću , jer neznam koga sve patriotski ruska armada obučava ). Pa se pitam, ko to misli da smo toliko izluđeni i ispranih mozgova da poverujemo u ovu nebulozu izdajničku ; zar ima takvih umova koji misle da viševekovni neprijatelj ima ljudsku nameru , da vojsku svog večnog neprijatelja osposobi, da se odbrani od njega sama. A angloatlanske zemlje, večno će na balkanu praviti žarišta, i nastojati indirektno da srednju evropu sprečili da uspešno dopre do bivše persije i pljačka je kao oni. Pa ako tu imaju pomagače - obučene , uspeh je zagarantovan. Aferim ! I čuveni Slobo i mnogi slobisti bili su na obuku kod amera za raznorazne državno važne poslove. I mogu slobodno da kažem , kurseve koje je slobizam završio u tim angloatlanskim zemljama savršen je. Tako je uspešno srušio pet šest država za deceniju ipo vladavine , da ni janglezi pa ni ameri nisu mogli da poveruju da su tako dobru obuku izvršili nad slobistima. Setite se samo, gde su sve ti slobisti sa slobom živeli , radili i učili o trošku našem kao i ovi današnji časni oficiri sa svojim porodicama ! Posle se pitajte ko iseče Tarabićevu šljivu pod koju treba da se smestimo !
 
animated-happy-new-year-floating-letters.gif
 
...e baš mu dođem kao magarence njako ... samo slabo mi uši rastu....verovatno zbog toga što me mnogo vuku za njih... a za nos , e tek to ...ma nije to nos ?...surletina je već poodavno - od sedme beogradske !..to mu dođe kao ona lička , omiljena brozovki --- znate onu jadnicu što je stalno slikana uz maršala ... tako mu to dođe sa srećom mojom , pa i ovom novogodišnjom ...nema više novih godina - bre !....
 

Back
Top