Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani

Oceni ovaj blog
PAČIJA ŠKOLA
Je's te čuli ljudi , otvara se škola za patriote časne. Učiće ih general Klark , od glave do pete, kako se brani srpstvo od englesko američke rakete !?

Edukacija oficira VS u „neprijateljskim redovima“

http://www.danas.rs/danasrs/drustvo/edukacija_oficira_vs_u_neprijateljskim_redovima.55.html?news_id=253704

Negde sam pročitao, da izdajnike podjednako dobro plaćaju neprijatelji i izdani. Istorija je utvrdila ovu belodanu istinu kao strategiju ljudskog ništavila prema sopstvenom narodu , pa i prema ljudskom rodu . Balkan je prepun takvih izdajnika ,a nekima je sagradio spomenike do neba. Tako ova vest nije iznenađujuća za šumadiju i pomoravlje , jer starosedeoci ovih predela pamte bombe tih angloatlanskih zlotvora i kao savezničke i kao neprijateljske ; po onoj narodnoj : ko s' đavolom tikve sadi, obijaju mu se o glavu . A ovaj đavo umesto tikvi koristi bombe "Krmače" , sa osiromašenim uranihumom. A sve ovo govorim da ljudi znaju već nekoliko vekova, za to angloatlansko višnje prijateljstvo .... koje ruku na srce , u oba ta dva veka , više nas pobi i razori nek iko živi ( ruse i njihova bombardovanja izostaviću , jer neznam koga sve patriotski ruska armada obučava ). Pa se pitam, ko to misli da smo toliko izluđeni i ispranih mozgova da poverujemo u ovu nebulozu izdajničku ; zar ima takvih umova koji misle da viševekovni neprijatelj ima ljudsku nameru , da vojsku svog večnog neprijatelja osposobi, da se odbrani od njega sama. A angloatlanske zemlje, večno će na balkanu praviti žarišta, i nastojati indirektno da srednju evropu sprečili da uspešno dopre do bivše persije i pljačka je kao oni. Pa ako tu imaju pomagače - obučene , uspeh je zagarantovan. Aferim ! I čuveni Slobo i mnogi slobisti bili su na obuku kod amera za raznorazne državno važne poslove. I mogu slobodno da kažem , kurseve koje je slobizam završio u tim angloatlanskim zemljama savršen je. Tako je uspešno srušio pet šest država za deceniju ipo vladavine , da ni janglezi pa ni ameri nisu mogli da poveruju da su tako dobru obuku izvršili nad slobistima. Setite se samo, gde su sve ti slobisti sa slobom živeli , radili i učili o trošku našem kao i ovi današnji časni oficiri sa svojim porodicama ! Posle se pitajte ko iseče Tarabićevu šljivu pod koju treba da se smestimo !

Pošalji "Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani" na Facebook Pošalji "Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani" na Google Pošalji "Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani" na My Yahoo! Pošalji "Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani" na Live Pošalji "Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani" na MySpace Pošalji "Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani" na Twitter Pošalji "Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani" na Digg Pošalji "Izdajnike podjednako dobro plaćaju kako neprijatelji tako i izdani" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. nesa973 (avatar)
    Ja bih ovde dodao da su to ostaci od vojske, tj. ono što je ostalo posle čistke.....kooperativni kadar..
    Fizički su nas mlatili, sad je na redu i mentalno da nas srede, za dalju upotrebu.
  2. Tol (avatar)
  3. 123loncar (avatar)
    ...e baš mu dođem kao magarence njako ... samo slabo mi uši rastu....verovatno zbog toga što me mnogo vuku za njih... a za nos , e tek to ...ma nije to nos ?...surletina je već poodavno - od sedme beogradske !..to mu dođe kao ona lička , omiljena brozovki --- znate onu jadnicu što je stalno slikana uz maršala ... tako mu to dođe sa srećom mojom , pa i ovom novogodišnjom ...nema više novih godina - bre !....