Resavska i Vukova škola - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Resavska i Vukova škola

Oceni ovaj blog
Priznajem da sam sve što sam ovde pisao prepisao iz svog srca. U njemu su đaci Vukove i Resavske škole, i oni vredni, ali i oni sasvim lenji...

Svoju naklonost ipak dajem onim drugim, ja sam uvek na strani njih, uvek na strani slabijih, uvek na strani oseke, a ne plime; zato nikoga ne sažaljevam.

Ko se prepozna kao do-re-mi mora znati da je ušao u cyber space u kome može samo da opipava nešto njemu nepoznato i da usled te svoje paklene inferiornosti izliva svoj gnev prema meni: da me naziva retardu i popuši mi petardu, da me naziva debilu i da izjede fecesa celu kilu.

Ali neka, u staroj šupi, gde čame sve rasprave i žučnosti boravi i kraljica zaborava, buđ koja će pomoći da sve to postane jedan teški izdah.

Zato, dođite deco k meni da svi zajedno lajemo na Mesec i zvezde, da režimo na bulju i šuljeve, na nedaće, na note do-re-mi, na retarde i petarde, na debile i govana tri kile, da mašemo svojim repićima i zagolicamo te skeptične njuškice... i, najzad, nateramo ih na malo blagosti i iskrenog osmeha...

A meni se piški, kaki i plače... ma istrešću se u tange i u hlače... a odneću doktoru na analizu stolice i mokraće upišane i usrane gaće... he he he...

Pošalji "Resavska i Vukova škola" na Facebook Pošalji "Resavska i Vukova škola" na Google Pošalji "Resavska i Vukova škola" na My Yahoo! Pošalji "Resavska i Vukova škola" na Live Pošalji "Resavska i Vukova škola" na MySpace Pošalji "Resavska i Vukova škola" na Twitter Pošalji "Resavska i Vukova škola" na Digg Pošalji "Resavska i Vukova škola" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari