Dobro Vam jutreko dragi moji..... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

Dobro Vam jutreko dragi moji.....

Oceni ovaj blog
hladno....nekakvo mutno iz Zagreba....ostale samo hrpice snijega po parku....sve nekako žalosno i jadno izgleda a bilo je čarobno, bijelo.....

Nije me bilo...terapije, a i terapija rekonekcijom.....i samo ću vam svima šapnuti jednu malu tajnu....nalaz prije tjedan dana, pokazao da je na dijelu vrata i ključne kosti, karcinom izgubio bitku....povukao se...ostalo ga je još...ali tu sam..IDEM DALJE....i srce mi je opet puno ljubavi, mira...i sreće....samo neka potraje...neka zli duhovi izađu iz mojega života....ja želim samo malo mira....ovog spokoja koji sad osječam...

Svima, ali baš svima vama veliko veliko hvala na porukama, na komentarima...NA SVEMU....i vidimo se krajem veljače u Beogradu....svi ste pozvani na kavicu...ili ....ma uglavnom nešto vruće....do tada šaljem vam topli veliki zagrljaj iz Zagreba i milion kissića....

Pošalji "Dobro Vam jutreko dragi moji....." na Facebook Pošalji "Dobro Vam jutreko dragi moji....." na Google Pošalji "Dobro Vam jutreko dragi moji....." na My Yahoo! Pošalji "Dobro Vam jutreko dragi moji....." na Live Pošalji "Dobro Vam jutreko dragi moji....." na MySpace Pošalji "Dobro Vam jutreko dragi moji....." na Twitter Pošalji "Dobro Vam jutreko dragi moji....." na Digg Pošalji "Dobro Vam jutreko dragi moji....." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)

a sad vatam tutanj
  2. iamblond (avatar)
    LJUBIM TEEEEEEEEEEE.....
  3. acca (avatar)

Sjajne vesti, blondi!
  4. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio acca

Sjajne vesti, blondi!
    veliki poljubac i tebi dragi prijatelju...
  5. zxy (avatar)
    Vera ,ljubav i nada čine čuda
    samo ne odustaj u sebe kao i do sada veruj
    a računaj i na nas ,haha, neće mnogo da te košta
  6. Lunaria (avatar)
    Zelim vam iskreno sve najbolje
  7. RiadaT. (avatar)
    Može l nešto do Sarajeva Šala...Iamblond, želim ti da što prije sve ružno ostaviš iza sebe
  8. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Vera ,ljubav i nada čine čuda
    samo ne odustaj u sebe kao i do sada veruj
    a računaj i na nas ,haha, neće mnogo da te košta
    prijatelju moj dragi, za onu tvoju pivicu ce se uvijek naci neki dinarcek...hahahahah...
  9. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio SJAJNA
    Zelim vam iskreno sve najbolje
    hvala vam SJAJNA a ja vama zelim sjajne i mirne predstojece blagdane kao i sve iduce godine...hvala vam od srca...Tanja
  10. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    Može l nešto do Sarajeva Šala...Iamblond, želim ti da što prije sve ružno ostaviš iza sebe
    srecice moja, hvala ti beskrajno a doci ce i Sarajevo na red....kad tad pa cemo nas dvije na jednu duuuggguuuuu kavicu....pusa ti velika od mene..... ...evo na sanjkama ti je saljem.....