Razbacani biseri - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Мишкони

Razbacani biseri

Oceni ovaj blog

Uzimali smo jedno drugom rec iz usta; mislili smo o istim stvarima i govorili o njima na isti nacin; izgledalo je da se poznajemo godinama
U zivotu svakog coveka, govorio je, postoji samo jedna zena sa kojom moze da ostvari savrsenu vezu kao sto u zivotu svake zene postoji samo jedan muskarac sa kojim se oseca kompletna. Pronaci se, sudbina je malobrojnih. Svi ostali su prinudeni da zive u jednoj vrsti nezadovoljstva i neprekidne ceznje.
- Koliko je ovakvih susreta, govorio mi je, – jedan u deset hiljada, jedan u milion, u deset miliona?
Da, jedan u deset miliona. Sve ostalo su prilagodavanja, prolazne privlacnosti epiderma, afiniteti tela ili karaktera, socijalne nagodbe. Posle tog zakljucka, nisam prestajala da ponavljam: Imali smo srecu, zar ne? Ko zna sta se iza toga krije, ko to zna?
Na dan mog polaska, sapnuo mi je:
-U kom zivotu smo se vec sreli?
-U mnogim, odgovorila sam mu i rasplakala se

Idi kuda te srce vodi… S. Tamaro

Pošalji "Razbacani biseri" na Facebook Pošalji "Razbacani biseri" na Google Pošalji "Razbacani biseri" na My Yahoo! Pošalji "Razbacani biseri" na Live Pošalji "Razbacani biseri" na MySpace Pošalji "Razbacani biseri" na Twitter Pošalji "Razbacani biseri" na Digg Pošalji "Razbacani biseri" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sirijus49 (avatar)
    Sve ostalo su prilagodavanja, prolazne privlacnosti epiderma, afiniteti tela ili karaktera, socijalne nagodbe
    Tačno i neizbežno!
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Drago mi je da si tu
    Odličan tekst...i tačan
  3. duska.vodolija (avatar)
    Pronaci se, sudbina je malobrojnih.
    Nekad i citajuci covjeka naspram sebe ostvarimo ciscenje duse i suze poteku ...