ČOVEK ME OBORI S' NOGU ! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

ČOVEK ME OBORI S' NOGU !

Oceni ovaj blog
"Pobunjeni Slovenci i Evropljani ustaju protiv evropskounijsko-egomanično-parazitsko-gramzivo-kapitalističko-neoliberalno-bankarsko-birokratsko-tajkunsko-društvenouništiteljske i državnorazaralačke EUraj(h)-GMO-NATO-MONSANTO-mafijaško-banditsko-slugerajske bagre koja nastavlja da krčmi narodnu imovinu i rasparčava teritorijalni integritet suverenih država! Uskoro će i Srbija USTATI! Dići će se narod celovite Srbije!
Neće više mutavo ćutati i trpeti!
(Ustanak za slobodu!!!
, 7. decembar 2012 12:03)"

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=666860#k8280705

Pošalji "ČOVEK ME OBORI S' NOGU !" na Facebook Pošalji "ČOVEK ME OBORI S' NOGU !" na Google Pošalji "ČOVEK ME OBORI S' NOGU !" na My Yahoo! Pošalji "ČOVEK ME OBORI S' NOGU !" na Live Pošalji "ČOVEK ME OBORI S' NOGU !" na MySpace Pošalji "ČOVEK ME OBORI S' NOGU !" na Twitter Pošalji "ČOVEK ME OBORI S' NOGU !" na Digg Pošalji "ČOVEK ME OBORI S' NOGU !" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sirijus49 (avatar)
  2. zxy (avatar)
    Možda ljudi i znaju šta neće al ne znaju šta će i kako će,isuviše smo duboko u svemu ovome,Bez teških svetskih lomova nema promene osim ovim pravcem kojim nas vode a to je put.. bez slobode.
  3. 123loncar (avatar)
    ..hoćeš da kažeš : nema puta preko vode do slobode!?....
  4. hakim bej (avatar)
    Katkad pomislim da pises iz tople skandinavske brvnare...
    Ako zivis u Srbiji slobodno izadji i prosetaj ulicama.
    Ljudi casno pozrtvovano i dostojanstveno kupuju u soping molovima; megamarketi su uveli dodatne kase ali dzaba, kupuje se ko pred rat jer je "dozvoljeni minus" na karticama povecan;
    znacajno pogledavsi ostale putnike putnici validiraju turske karte koje ponosno nose oko vrata, jer su im te karte dale identitet, a kostaju ni celih 20% plate;
    prelistavaju akcijske cene plazma televizora i lap-topova, jer trgovine daju na rate;
    vredno ciste sneg iako su ciscenje platili kroz infostan;
    umotavaju se u krpe kada im u 22.00 iskljuce grejanje (koje placaju svih 12 meseci godisnje);
    drogiraju se ertees dnevnikom koji ih obavestava o najnovijim "uspesima" u pregovorima izabrane vlade sa teroristima;
    redovno placaju tv pretplatu, i posto se niko ne buni potpuno je nejasno zasto ne poskupi duplo;
    kolju ili kupuju zaklano i to guraju u zamrzivace radujuci se doceku "necega" sto ni ne pokusavaju da razumeju;
    zadovoljni su platom od 20000 iako im nije jasno zasto statistika kaze da je prosecna 46000;
    izvode pse u parkove jer tamo dece vise nema;
    crkve zapisavaju osim za slavu kada ponizno nose kinesku svecu, hrvatsko vino, uvozno zito i 5 evra;
    glasno se kunu u nacionalisticke parole a glasaju potpuno suprotno;
    kada je bas tesko, kada plata kasni, koriste postapalicu iz devedesettrece: cuti, neko nema ni toliko;
    ulicom hodaju pognute glave, neretko sudarajuci se, jer vide tek metar ispred sebe, pognute glave od sramote jer ih sopstvena deca ne cene;
    raduju se svakom prazniku i kupuju deci kineske petarde, pijani i euforicni objasnjavajuci da tako treba da pokazu celom svetu da su neverovatno srecni, da tako samo nebeski narodi slave, a dusmani mogu da crknu od zavisti;
    spremaju se za novogodisnji program ispred tv-a jer su Slovenci vec zakupili sve restorane, kafane i splavove;
    pevace uz televizor, u krugu moralno razorene porodice, "NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD SUDBINEEE"

Gradjani Srbije su navikli na ropstvo, saziveli se sa njim, prihvatili ga kao autenticno nas nacin zivota, i to im nikakav ustanak ne moze oduzeti.

Ažurirano 09.12.2012. u 17:56, autor: hakim bej
  5. 123loncar (avatar)
    "Katkad pomislim da pises iz tople skandinavske brvnare"

...ako si mislio na mene, e grdno se varaš...ja skandinavske zemlje videh samo na kartama...a iskreno da ti kažem mislim da su te zemlje , zajedno sa celim svetom i tolikim morima samo gnusna prevara smišljena mene da ponižava , vređa i podseća na robovsku moju poziciju...hoću da kažem , da je sve to izmišljeno kako bi mene stim mučili i bol mi zadavali ..naročito te tople brvnare ; zagrejane čiste kuće, sa punim frižiderima i kuhinjama koje mirišu na svakakve đakonije i pečenja razna...te muke su smislili oni komunisti zajedno sa monarhistima ; pa posle svakog dirinčenja saspu mi to u oči i uši ; da sam sebe izjedem..pečem se ja buraz na toj vatri od pedeset i neke.. nisam ti ja od onih kornijevaca i onih što zakletvu titu dadoše u ime ivo lole.. ovaj ti je tvoj Edo prava majka..istinu čovek, pa makar i u mukama...ne svraćaju rode u moj svet - srećo !...zato me ovaj čovek i obori s' nogu !
  6. gost 198065 (avatar)
    [QUOTE=hakim bej;bt226929]Katkad pomislim da pises iz tople skandinavske brvnare...
    Ako zivis u Srbiji slobodno izadji i prosetaj ulicama.
    Ljudi casno pozrtvovano i dostojanstveno kupuju u soping molovima; megamarketi su uveli dodatne kase ali dzaba, kupuje se ko pred rat jer je "dozvoljeni minus" na karticama povecan;
    znacajno pogledavsi ostale putnike :per: putnici validiraju turske karte koje ponosno nose oko vrata, jer su im te karte dale identitet, a kostaju ni celih 20% plate;
    prelistavaju akcijske cene plazma televizora i lap-topova, jer trgovine daju na rate;
    vredno ciste sneg iako su ciscenje platili kroz infostan;
    umotavaju se u krpe kada im u 22.00 iskljuce grejanje (koje placaju svih 12 meseci godisnje);
    drogiraju se ertees dnevnikom koji ih obavestava o najnovijim "uspesima" u pregovorima izabrane vlade sa teroristima;
    redovno placaju tv pretplatu, i posto se niko ne buni potpuno je nejasno zasto ne poskupi duplo;
    kolju ili kupuju zaklano i to guraju u zamrzivace radujuci se doceku "necega" sto ni ne pokusavaju da razumeju;
    zadovoljni su platom od 20000 iako im nije jasno zasto statistika kaze da je prosecna 46000;
    izvode pse u parkove jer tamo dece vise nema;
    crkve zapisavaju osim za slavu kada ponizno nose kinesku svecu, hrvatsko vino, uvozno zito i 5 evra;
    glasno se kunu u nacionalisticke parole a glasaju potpuno suprotno;
    kada je bas tesko, kada plata kasni, koriste postapalicu iz devedesettrece: cuti, neko nema ni toliko;
    ulicom hodaju pognute glave, neretko sudarajuci se, jer vide tek metar ispred sebe, pognute glave od sramote jer ih sopstvena deca ne cene;
    raduju se svakom prazniku i kupuju deci kineske petarde, pijani i euforicni objasnjavajuci da tako treba da pokazu celom svetu da su neverovatno srecni, da tako samo nebeski narodi slave, a dusmani mogu da crknu od zavisti;
    spremaju se za novogodisnji program ispred tv-a jer su Slovenci vec zakupili sve restorane, kafane i splavove;
    pevace uz televizor, u krugu moralno razorene porodice, "NE MOZE NAM NIKO NISTA JACI SMO OD SUDBINEEE"

Gradjani Srbije su navikli na ropstvo, saziveli se sa njim, prihvatili ga kao autenticno nas nacin zivota, i to im nikakav ustanak ne moze oduzeti.

[video=youtube;E7ww-rmNQ4A]http://www.youtube.com/watch?v=E7ww-rmNQ4A[/video][/QUOTE]

Kako volim ovog čoveka.