Kokosovi orasi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Kokosovi orasi

Oceni ovaj blog
Juče sam posle dugo vremena našao samo jedan kokosov orah u jednoj maloj prodavnici, od ukupno tri koja su se nalazila u ponudi, a od koga su dva bila bez soka u sebi, trula, suva i puna bakterija. I pojeo sam ga sinoć i poludeo za njima. I danas sam na jednoj veganskoj grupi pitao gde se u Novom Sadu može naći svež kokos, sa sokom u sebi, i dobio odgovor. Čim sam završio sa obavezama, posle 16:00, i malo kasnije, otišao sam u jedan veliki hipermarket i za 202.oo dinara kupio pet kokosa. Prezadovoljan sam. Jedan kokosov orah = jedan obrok. Jedan obrok za 40.oo dinara nema nigde. Ende. Dva kokosa = dva obroka dnevno. Sasvim dovoljno za moje potrebe. Kad nema Sunca (i sunčeve radijacije i prane - primarne hrane), onda da barem konzumiram najbolju sekundarnu hranu. Kokosov orah sadrži u sebi apsolutno sve što je čoveku potrebno za ceo dan; zapravo dva kokosova oraha. Mogao bih komotno živeti na nekom ostrvu punom kokosovih palmi i hraniti se kokosovim orasima do kraja života. Ojha.

Pošalji "Kokosovi orasi" na Facebook Pošalji "Kokosovi orasi" na Google Pošalji "Kokosovi orasi" na My Yahoo! Pošalji "Kokosovi orasi" na Live Pošalji "Kokosovi orasi" na MySpace Pošalji "Kokosovi orasi" na Twitter Pošalji "Kokosovi orasi" na Digg Pošalji "Kokosovi orasi" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari