Ljubomora - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Ljubomora

Oceni ovaj blog
Ovo je smešno kao crtani film... pišurija živa...

Vidim ja da ste vi svi ovde ljubomorni i zavidni, jer su drugi ljubomorni i zavidni zato što ste vi ljubomorni i zavidni na ove koji su ljubomorni i zavidni na vas. Sad sam i ja ljubomoran i zavidan, a pre nisam bio. Ljubomoran sam i zavidan, jer ste vi ljubomorni i zavidni na mene, koji sam ljuboran i zavidan, a vi ste prvi bili ljubomorni i zavidni na ove koji su bili prvi ljubomorni i zavidni.

Ne znam. Iskreno, mislim da sam se rodio ljubomoran... na samog sebe sam bio ljubomoran, i onda sam odlučio da sam sebi oduzmem život radi ljubomore, ali onda sam postao ljubomoran na to kako će drugi uživati dok me neće biti, pa sam odustao od te ideje, da bih na kraju jeo pranu... i onda sam se zalečio, bez solarne joge, makar i dan-danas patio od ljubomore... pogotovo jer Zemlja još malo postaje zvezda? A zašto si ti ljubomoran?

Ha ha ha. Ne. Ne budite ljubomorni. Sad sam se podsetio na važan segment ove priče: Zemlja postaje zvezda. Sad sam ljubomoran i na Zemlju. Što ona postaje zvezda? Zašto ne ja?

Zemlja postaje zvezda. Šta si ti sad ljuboran bezveze? Čoveče, ta informacija je došla iz viših uvida. Ipak, kako “guru” kaže tako i jeste: Zemlja zvezda, superčovek koji je doživeo prosvetljenje, ja sam kupio 19 onih njegovih “uzemljivača” i ne mogu ti opisati kakvu snagu sada imam... ceo sam se uzemljio... A što si ti ljuboran? Ha?

Pa ja sam ljubomoran jer su oni prvo bili ljubomorni na ove što su ljubomorni. A mislio sam i da je to in. Samo sam hteo da se uklopim.

E, slušaj matori, i ja sam ljubomoran i zavidan što je on ljuboran i zavidan na njegovu zavidnost i ljubomoru. I nemoj me praviti ljubomornim i zavidnim kad već jesam ljubomoran i zavidan. Uostalom, ne možeš biti ljubomoran i zavidan na mene kad si već ljubomoran i zavidan. Kako ćeš doživeti svoje prosvetljenje? Idi i jedi ajvar zavidniče ljubomorni...

Pošalji "Ljubomora" na Facebook Pošalji "Ljubomora" na Google Pošalji "Ljubomora" na My Yahoo! Pošalji "Ljubomora" na Live Pošalji "Ljubomora" na MySpace Pošalji "Ljubomora" na Twitter Pošalji "Ljubomora" na Digg Pošalji "Ljubomora" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari