MERKUR U ŠKORPIONU...

napisala mi frendica ovo danas i malo sam zastala...i razmišljala....jer to je upravo ono o čemu danima razmišljam....uočavam tu neku borbu u sebi da žeim maknuti sve trulo oko sebe..do sad nisam jednog zareza a kamoli slova vjerovala u horoskope ali ovo me danas iznenadilo...ne znam jel ugodno ili neugodno...ali iznenađenje jeste u svakom smislu...pa eto da podijelim svoja neka nova saznanja sa vama.....

retro merkur u škorpionu

merkur je komunikacija. kad ide u rikverc po škorpionu treba izreći ono što je trulo u nama, maknuti sve loše...
izbaciti blato iz sebe...sve zaostalo riješiti.

ali ovo je vrijeme velikih promjena.
nizašto na svijetu nemoj odustati od svojih ideala
jer oni te drže živom...od nekih ljudi češ morati odustati jer
nekima nema pomoći...
.njih zamili da ti se maknu, jer ovo je vrijeme čišćenja.
danas je merkur zakočio i okreće se ispravno...danas je najjači.
miči trulo od sebe...venera je u škorpionu.
prošeći "grobljem" svoje duše.
zapali svijeću umrlom egu.
i zaplači.
s plačem je sve i počelo.
 
SSEZZAM;bt225933:
fantasticno
inace mi se u natalnoj karti merkur nalazi u skorpionu,i zaista se ovih dana osecam lose, a danas posebno ...
uf....
zelja da kidam sve sto me okruzuje...

valjda su to okovi, lanci koje kidamo....ali vjeruj intuiciji...ja sam mala umiljata škorpionka...:D:confused::per:..i cijeli život me vodi intuicija, sad je vrijeme da uključim i glavu....pusaaaaaaaaaaa ti velika velika zagrebačka...kišna...ali onako lijepo te kišne kapi zvuče u mojem stanu...lupkaju na prozor i lijepa je muzika....
 
iamblond;bt226220:
valjda su to okovi, lanci koje kidamo....ali vjeruj intuiciji...ja sam mala umiljata škorpionka...:D:confused::per:..i cijeli život me vodi intuicija, sad je vrijeme da uključim i glavu....pusaaaaaaaaaaa ti velika velika zagrebačka...kišna...ali onako lijepo te kišne kapi zvuče u mojem stanu...lupkaju na prozor i lijepa je muzika....
HVALA NAJLEPSE :))
mene je proslo.. ostalo amo u malim tragovima :)
da.. male umiljate skorpijice... to tako slatko zvuci:zper:
:whistling:
NADAM SE DA JE U ZAGREBU DANAS SUNCANO KAO I U BEOGRADU...
:D:D:D:D
 

Back
Top