PROŠLOST - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

PROŠLOST

Oceni ovaj blog
"Možda je prošlost kao sidro koje nas zadržava. Možda se trebaš osloboditi onoga što si bio da bi postao ono što ćeš biti."

i pitam se koliko teško može biti to sidro...koliko duboko potone da ga neki ljudi ne mogu više nikada izvući.....zar im nije jasno da sa tim sidrom vuku na dno i sve ostale u svojem životu...zar mu nije jasno da sam zbog toga njegovog sidra ja potonula dublje od njega...a nigdje ga nije bilo..baš nigdje da mi pruži masku za disanje i pojas za spasavanje....neka on to nosi na svojoj duši...jer on je pokopan u svojoj prošlosti....a drugi mu drže govore, izgovaraju mudre riječi ...a ona kao gladan ptić upija sve...jer njegovo sidro je preteško...za njega samoga....i zato mu treba netko tko će prividno izvlačiti to sidro za njega...

Pošalji "PROŠLOST" na Facebook Pošalji "PROŠLOST" na Google Pošalji "PROŠLOST" na My Yahoo! Pošalji "PROŠLOST" na Live Pošalji "PROŠLOST" na MySpace Pošalji "PROŠLOST" na Twitter Pošalji "PROŠLOST" na Digg Pošalji "PROŠLOST" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Problem je menščini u tome što prošlost za njega nije prošlost nego se pretvorila u sadašnjost koja ne miče dalje i što je još gore može i unatrag da krene.O svemu tome odlučuju uglavnom ...dve žene.Ona prva je za njega opasnija al on o tome pojma nema inače bi se izvukao ispod zaštitničkog skuta njena i čovek bi konačno postao koji bi sebi ženu našao i njoj šansu dao.ali ... ne biva uvek tako ,nažalost u današnje vreme to je sve češće....
  2. iamblond (avatar)
    inače bi se izvukao ispod zaštitničkog skuta njena....zavukao se....jer postoje žene čiji skuti, majčinski, su jedine pravednice u vašim muškim očima...ne mislim na sve muškarce...ima ih i koji su muškarci....
  3. *pustinjakinja (avatar)
    " Nisam ja, prijatelju zarobljenik proslosti, proslost je zarobljena u meni . "