Zanimanje otkriva kakav je u krevetu...II. DIO

Zdravlje i seks se međusobno uvjetuju
Čimbenika koji utječu na dobar seks ima više. Jedan od njih je i zdravlje. Zdravlje i dobro opće tjelesno stanje važni su za dobar seks, a dobar seks je važan za zdravlje. Iako postoji više načina kako do zadovoljavajućeg seksa, to je za mnoge još uvijek nepoznanica. Veliki broj ljudi je uvjereno da je s njihovim spolnim životom sve u redu i da ne trebaju poboljšanja. A negiranje šteti spolnosti i zdravlju.
Za dobro osjećanje (i u spolnosti) važno je širenje horizonta i neprestano poboljšavanje i nadogradnja. Tako ćete više uživati u seksu, općenito ćete se osjećati bolje, smanjit će se spolne smetnje. Dobar seks čuva vašu kondiciju i produžuje život. Tijekom jednog sata strastvenog seksa možete sagorjeti i do 360 kalorija. Pomoću seksa čuvate mladenački izgled- seks vas može pomladiti i do deset godina.

ok..ok...očito je da razmišljam o tome.....i ne čini mi se da to nije normalno....iako sam žensko...:whistling:

i da, nedostaje mi sex...ali ovaj puta samo gola riječ sex....onako fizička odrada....nadam se da vas sad sve zajedno nisam šokirala da i me se nečete odreći zbog ovog...ali činjenica je da kad si slobodnjak....e onda ti puno toga fali...a ja se po pitanju sexa još uvijek smatram zdravom osobom....nisam od onih koje stalno boli glava pri samoj pomisli na to.....
 
iamblond;bt225561:
bogme nisi...mene je šiknulo.....hahahahhaha...a ja dala odgovor na drugi blog na tvoj komentar sa horizontom....uhhhhhhhh...češ oprostiti svojoj plavušici....a ovaj horizont...hehehehhe....nemrem ovak javno...bu me Ljilja kaznila..hahahahahha
Ma nema veze,sve je to isto,samo nek se pleše :per:
i usput i neke zagonetke reše ...šta ono najvažnije beše ?:D
 

Back
Top