Danas sam tuzan.............

Draga moja,

Ceo dan,sedim za stolom i pisem i ovo pismo,dok mi niz lice jedna suza klizi.Jako si mi potrebna danas da me zagrlis.Nisam vise siguran da li ima svrhe da ti pisem neke price i pisma jer ocigledno je da se pojaviti neces.
Bog mi je svedok,jako sam umoran zlato moje.Dusa mi klone,star sam vec za igre.Imam samo jednu zelju.A on glasi Zelim te.Nije mi bitno ko ce sta da prica o meni.neka me nazivaju svakakvim pogrdnim imenima,nije mi bitno.samo si mi bitna ti.Moje ruke krvare od pisanja,i neka ih.Neka se nose.DA mi je samo JEDAN DAN sa tobom,pa potom moze sve da mi se strefi.Ja ti dajem moje srce,moje ruke moje telo.Sve sto imam.Uopste me nije strah sta ce biti nakon tog dana,jer sam spreman da platim tu cenu.Dogovorio sam se sa njim da mi te podari samo na jedan dan,a posle moze da radi sta mu je volja samnom.Nekada sam imao toliko snage i volje i zelje,dok sam sada na poslednijm snagama dok ti pisem ovo oprostajno pismo.Znam da kada budes usla u moj zivot i mene ce sunce ogrejati.Zelim da me izvedes iz mraka,plasim se da je poceo da me gusi i steze.Zato te poslednji put preklinjem,na kolenima sam.
Dodji sreco moja.Andjele spusti se sa tih nebesa.Trebas mi ljubavi vise od vazduha.....Samo dodji i voli me,makar na 1 dan...............

Zauvek tvoj,

Marko
 

Back
Top