Kako se mole horoskopski znaci? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Kako se mole horoskopski znaci?

Oceni ovaj blog
Kako se mole različiti horoskopski znaci

OVAN:
Bože, molim te, daj mi strpljenja, ako može odmah.

BIK:
Bože, pomozi mi da prihvatim promene u životu, ali ne moraš da žuriš, jer upravo spremam večeru.

BLIZANAC:
O Bože, ili možda boginjo? Gde si? Ko si? Koliko vas zapravo ima? Kojem da se ustvari molim?!

RAK:
Bože, molim te, dok sam na putu, čuvaj moju mamu, moje prijatelje, moj stan i moju zemlju.

LAV:
Bože, kladim se da si ponosan što sam upravo ja tvoje dete!

DEVICA:
Bože, molim te, učini da svet bude bolji! Koncentrisi se dok to činiš,
molim te! Zadnji put si napravio puno grešaka.

VAGA:
O, Bože, znam da bih sam morao donositi odluke. S druge strane šta ti o tome misliš?

ŠKORPIJA:
Bože, pomozi mi da oprostim ljudima koji su me povredili. Ne dopusti da to zaboravim i podseti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.

STRELAC:
Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, večni, moj, samo moj
Bože, molio sam te već milion puta, pomozi mi da preterujem u životu!

JARAC:
Dragi moj Bože, zapravo nemam šta da ti tražim. Mislim da je bolje da to ipak napravim sam. Svejedno, hvala ti što si tu pored mene.

VODOLIJA:
Bože, znam da čuješ i moje misli i da ne treba da te posebno pozivam. S druge strane, mislim da smo svi mi bog. Onda, čemu molitve?!

RIBA:
Bože svih nebesa, popio sam osam votki da isperu svu moju tugu i jad.
Smem li ovom devetom nazdraviti tvojoj neizmernoj slavi i milosti?

Pošalji "Kako se mole horoskopski znaci?" na Facebook Pošalji "Kako se mole horoskopski znaci?" na Google Pošalji "Kako se mole horoskopski znaci?" na My Yahoo! Pošalji "Kako se mole horoskopski znaci?" na Live Pošalji "Kako se mole horoskopski znaci?" na MySpace Pošalji "Kako se mole horoskopski znaci?" na Twitter Pošalji "Kako se mole horoskopski znaci?" na Digg Pošalji "Kako se mole horoskopski znaci?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *pustinjakinja (avatar)
    ...
  2. iamblond (avatar)
    Bože, pomozi mi da oprostim ljudima koji su me povredili. Ne dopusti da to zaboravim i podseti me da tim ljigavim gadovima kad-tad uzvratim.

AMEN ! ! ! ....samo imam problem...zaboravim prebrzo...oprostim previše toga...njima ali ne sebi.....
  3. gost 305379 (avatar)
    STRELAC:
    Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, večni, moj, samo moj
    Bože, molio sam te već milion puta, pomozi mi da NE preterujem u životu!:zcepanje::worth:
    Ažurirano 22.11.2012. u 10:33, autor: gost 305379