IDEM DALJE....II.dio... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

IDEM DALJE....II.dio...

Oceni ovaj blog
Nisam imala sreće u životu da upoznam osobu sličnu sebi...makar....ovaj moj zadnji dragi.....ima on duše...samo se izgubio....potopili su ga....učinili nesigurnom osobom...i nema se snage oduprijeti manipulacijama....a znam zasigurno kad shvati...da će za sve biti kasno....čak i za njega...samo će mu dušu još više napuniti gorčinom....a ima dušu...ali izgubljenu....I koliko god pokazuje kameno lice, znam da mu je teško zbog ovog što mu se događa....znam da u sebi nosi tu bol....tugu...

i možda ako ja uspijem promijeniti svoje misli, svoj tok....ako preživim uz snagu volje....a vjerujem da mogu....jer moje misli i moja volja su mi to i donijeli u život....pa onda mora biti božje pravde da to i otidje iz mojega života....jer ja samo želim biti stara Tanja....želim se smijati, pjevati....protegnuti se ujutro ispred prozora i zagrliti cijeli svijet..kao nekada....
Tada možda i on povjeruje da mogu i njemu pomoći....

Ovo je link od te stranice....od tih divnih ljudi koji su me prigrlili i zagrlili....i želim probati...

Čak onako intimno da priznam....napisala sam na A4 format papir i to stavila kraj kreveta da to bude prvo ujutro što vidim.....JA SAM ZDRAVA I SRETNA....

PROČITAJTE OVAJ LINK...RAZMISLITE O SVEMU....i neka vas ponese...neka vas napuniti snagom kao i mene...
I HVALA VAM SVIMA...ZA SVE.....ŠTO STE MI DALI ....ŠALJEM VAM BEZBROJ ZAGRLJAJA IZ HLADNOG I NOĆU OKUPANOG ZAGREBA..

http://www.snowwhite333.com/o_rekonekciji/sadrzaj/tretman

Pošalji "IDEM DALJE....II.dio..." na Facebook Pošalji "IDEM DALJE....II.dio..." na Google Pošalji "IDEM DALJE....II.dio..." na My Yahoo! Pošalji "IDEM DALJE....II.dio..." na Live Pošalji "IDEM DALJE....II.dio..." na MySpace Pošalji "IDEM DALJE....II.dio..." na Twitter Pošalji "IDEM DALJE....II.dio..." na Digg Pošalji "IDEM DALJE....II.dio..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Tooo je potrebno draga,spoznaja i svest o sebi i onda odluka kojom se mobiliše sva snaga i volja.Jer sve se dešava u glavi ;mi smo zapravo slika i prilika svoje volje,usmeri je i usretsredi da ti bude bolje.
    Ps
    Kad sam ti danas komentarom rekao da smo mi večiti time sam mislio na Kantova saznanja,briljantno dokazana,da vreme zapravo i ne postoji,da je to samo način delovanja našeg mozga koji sve što saznajemo smešta u prostor i vreme koji su zapravo atributi naše glave tj mozga.Eto koliko je važno to što nam se po glavi mota i kako uprkos svemu ipak ništa ne znamo o onom što je izvan naše moći saznanja.
  2. hirajgoagain (avatar)
    ne pomazi nikad osim ako ti to nije posao
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Takodje i ne odmaži....ali, teško da postoji takav posao
  4. faraonn (avatar)
    ...znam da volja i želja su samo pasivne odrednice naših htjenja jer veoma teško se aktiviraju ako postoji odsustvo van sebe sopstva koje
    je uglavnom nosilac inicijacije za uspjeh budjenja rezervnih naših snaga...kad je pored nas osoba iz emotivnog svijeta našeg i imamo svu njenu želju veoma lakše se 'aktiviramo ' i budimo te skrivene i potrebne imuno-sile...zanm iz CH mojeg sinovca sa 30. svojih ljeta kako je 9. godina uspješno pobjedjivao i tamo jaku ekipu ljekara zadivio ...ali...uz njega je bila i iskrena supruga mu kao i ja koji sam lutao planinama CH tražeći mlijeko 43. dana od sive koze...pobjedjivali smo i 'pobijedili'...
    Tanja, ja znam da znaš ko je zasigurno ovdje na ovoj margini Života i svojim žaruljam želje nepresušne zračim iskustveno i danonoćno...
    ...tu sam i onda kad misliš da moram i ,- nebiti...
    Od prvih izmjena komentara i riječi ,-osjetio sam tvoju izvanrednost i takodje svojstveno negativnim silama da napadaju jer Čistota je uvijek meta za napade...uvijek ...
    Molio bih da taj napisani tabak papira upiješ i da ga imaš i u snu ...jer,- pokraj kreveta kad je on samo dolazi do izražaja kad vizuelno s njim 'kontaktiraš'...
    T a nj a ...
  5. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Tooo je potrebno draga,spoznaja i svest o sebi i onda odluka kojom se mobiliše sva snaga i volja.Jer sve se dešava u glavi ;mi smo zapravo slika i prilika svoje volje,usmeri je i usretsredi da ti bude bolje.
    Ps
    Kad sam ti danas komentarom rekao da smo mi večiti time sam mislio na Kantova saznanja,briljantno dokazana,da vreme zapravo i ne postoji,da je to samo način delovanja našeg mozga koji sve što saznajemo smešta u prostor i vreme koji su zapravo atributi naše glave tj mozga.Eto koliko je važno to što nam se po glavi mota i kako uprkos svemu ipak ništa ne znamo o onom što je izvan naše moći saznanja.
    ps....teško shvačam zadnje vrijeme......a moja glava....trebalo bi je dobro proučiti kao einsteinovu.....
  6. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio hirajgoagain
    ne pomazi nikad osim ako ti to nije posao
    pomoći...kako protiv toga....takva mi je suština....moja bit...makar razgovorom...
  7. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio faraonn
    ...znam da volja i želja su samo pasivne odrednice naših htjenja jer veoma teško se aktiviraju ako postoji odsustvo van sebe sopstva koje
    je uglavnom nosilac inicijacije za uspjeh budjenja rezervnih naših snaga...kad je pored nas osoba iz emotivnog svijeta našeg i imamo svu njenu želju veoma lakše se 'aktiviramo ' i budimo te skrivene i potrebne imuno-sile...zanm iz CH mojeg sinovca sa 30. svojih ljeta kako je 9. godina uspješno pobjedjivao i tamo jaku ekipu ljekara zadivio ...ali...uz njega je bila i iskrena supruga mu kao i ja koji sam lutao planinama CH tražeći mlijeko 43. dana od sive koze...pobjedjivali smo i 'pobijedili'...
    Tanja, ja znam da znaš ko je zasigurno ovdje na ovoj margini Života i svojim žaruljam želje nepresušne zračim iskustveno i danonoćno...
    ...tu sam i onda kad misliš da moram i ,- nebiti...
    Od prvih izmjena komentara i riječi ,-osjetio sam tvoju izvanrednost i takodje svojstveno negativnim silama da napadaju jer Čistota je uvijek meta za napade...uvijek ...
    Molio bih da taj napisani tabak papira upiješ i da ga imaš i u snu ...jer,- pokraj kreveta kad je on samo dolazi do izražaja kad vizuelno s njim 'kontaktiraš'...
    T a nj a ...

Molio bih da taj napisani tabak papira upiješ i da ga imaš i u snu
    prevarim sama sebe u snovima....
  8. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Takodje i ne odmaži....ali, teško da postoji takav posao
    hvala ti Ljiljo....
  9. RiadaT. (avatar)
    Samo vjeruj i naprijed...
  10. iamblond (avatar)
    Citat Original postavio RiadaT.
    Samo vjeruj i naprijed...