Džaba ga 'drvite' - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Džaba ga 'drvite'

Oceni ovaj blog

U Hagu izrekoše presudu.Naši najbitniji državni činovnici ali i neki nevažni ljudi postadoše mnogo glasni.Uglavnom se sada junače i najavljuju 'delimično' prekidanje saradnje sa haškim sudom Zašto? Sad je kasno! Sve što je onima preko trebalo odavno ste predali i dali. Sad možete samo da ga 'drvite'.

Nek pričaju u prazno a ja ću ovo da završim rečenicom koju sam negde pročitao:
"Niko nije kriv dok se ne dokaže da je Srbin"
.

Pošalji "Džaba ga 'drvite'" na Facebook Pošalji "Džaba ga 'drvite'" na Google Pošalji "Džaba ga 'drvite'" na My Yahoo! Pošalji "Džaba ga 'drvite'" na Live Pošalji "Džaba ga 'drvite'" na MySpace Pošalji "Džaba ga 'drvite'" na Twitter Pošalji "Džaba ga 'drvite'" na Digg Pošalji "Džaba ga 'drvite'" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sirijus49 (avatar)
    Sve što je onima preko trebalo odavno ste predali i dali. Sad možete samo da ga 'drvite'.
    Tačno!!!
  2. orfej sa ibra (avatar)

"Niko nije kriv dok se ne dokaže da je Srbin"
  3. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio sirijus49
    Sve što je onima preko trebalo odavno ste predali i dali. Sad možete samo da ga 'drvite'.
    Tačno!!!
    Šilje ga dobri moj ZXY al' džaba. Nisu ga šiljili kad je trebalo sad je načisto tup.
  4. sirijus49 (avatar)
  5. orfej sa ibra (avatar)

Ti živiš u oblacima, mala,,!
  6. zxy (avatar)
    Ameri se smeju celom svetu u brk ali ..zaigraće mečka jednoga dana ...A mi Srbi rasrbljeni naivno smo naseli,teško ćemo se sabrati i nešto drugo uraditi do da šiljimo i drvimo i u prste duvamo
  7. SibirskiTigar (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Ameri se smeju celom svetu u brk ali ..zaigraće mečka jednoga dana ...A mi Srbi rasrbljeni naivno smo naseli,teško ćemo se sabrati i nešto drugo uraditi do da šiljimo i drvimo i u prste duvamo
    Problem je u tome što naučismo da nam ne treba mnogo..dovoljno je da ima čke i pogače i nema problema.
  8. zxy (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Problem je u tome što naučismo da nam ne treba mnogo..dovoljno je da ima čke i pogače i nema problema.
    Tačno ,važi za mnoge
    ali kad gledam ovde ,naročito uveče
    ima se ,troši se ,nije da nema
    jeste na kredit državni ali zgrabiše ga grebatori
    čim koja kinta kane oni ko pirane
    a ovi što im dosta čka i leba ispeku i mučenicu
    pa kompletiraju uživanciju
  9. luna-luna (avatar)
  10. SibirskiTigar (avatar)
  11. SibirskiTigar (avatar)
  12. hakim bej (avatar)
  13. SibirskiTigar (avatar)